Культура / ТАРАСІВКА-НЕЩЕРІВ

Обухівський священник-путінофіл вважає, що українців не існує

1Отець Тихон зі скиту Іонинського монастиря (УПЦ МП, прим. ред.) у Нещерові привітав президента Росії Володимира Путіна з днем народження.

Про це повідомив керуючий  Чернігівською єпархія УПЦ КП  Євстратій Зоря з посиланням на  Мирослава Троя.

-  Отець Тихон (в миру – Євгеній Юрійович Нєвідімов) з скита Іонинського монастиря у Нещерові на Київщині сердечно вітає Путіна з днем народження. А його побратим Мойсей з афонського монастиря Дохіар приєднується до вітань. Московський Патріархат в Україні. Замальовка з життя. (спасибі Мирослав Трой за інформацію), – відзначив він.

2

Інформація з відкритих джерел свідчить, що Є. Невидимов – колишній київський бізнесмен, в 2014 році займався збором допомоги для мешканців Донбасу. Варто згадати, як у травні 2015 року предстоятель Української православної церкви Московського патріархату митрополит Онуфрій не піднявся на урочистому засіданні Верховної Ради під час читання імен бійців АТО, нібито на знак протесту проти “підігрівання вогню війни”. Його “духовному подвигу” вторив керівник нещерівського “путінофіла” Тихона голова Синодального молодіжного відділу УПЦ єпископ Обухівський Іона.

12735558

Крім того, лоботомія акаунта священника в Facebook засвідчила наявність крайньо важкої форми українофобії, включно з із запереченням українців, як таких.

 - А я думал что такого понятия как народность “украинец” вообще не существует, – пише він в одному з постів.

 – Все правильно, славянская народность проживающая в центральной Европе и сильно разбавления кровью татар и ляхов, – переконує в іншому.

Крім вищезазначеного субчика подібні тенденції помічені у Копачеві і Перегонівці:

Полювання на “відьом сепаратизму” в Обухові: перший підозрюваний

Правий Сектор знає, хто неправильно хреститься в Обухівському районі

Comments:

 • Keyser Soze

  а чего он еще не в раисе? нах в сад

 • Валерий Дарага

  Все так як каже той нациський “путинофіл”. справа в тому що навідь ми самі забули хто ми є,ми не є Українці ми є Русичі.І не мало роси як кажуть кацапи,ми є Київські Руси. В історії існувало тільки дві Русі,1)Київська Русь і 2)Біла Русь.Але кацапи називали наш милий край (у края) потім Україной,так ми стали Українцями,а нашу назву Русь і Русичи кацапи забрали собі.Тому я погоджуюсь з тим що мине є( У края) тобто Українцями ми є РУСИЧИ.

  • Zhjc

   ошибаетесь

  • Zhjc

   понятие Киевская Русь–введено в обиход в 19 веке русскими историками–как рабочее название–и до того как Петр 1 переименовал свое Московское царство в Россию в 1721 году–существовало только одно государство и назвой Русь–это при коронации Данила –Романовича Рюриковича–в 1267 году в Драгочине –королем руським—–КОРОЛЕВСТВО РУСЬКОЕ со столлицей в г Холм теперь в Польше–итого последний Великий Киевский Князь –Данило=–известный в Московии как Галицкий–ведя постоянные войны с Золотой Ордой–основал Королевство Руське–на территории теперешней западной Украины–а Киев стал пограничьем в составе этого королевства—-а сегодня русичи или русины –составляют ядро современной нации УКРАИНЦЫ–от слова КРАИНА–сиречь РОДИНА –СТРАНА–но они включили в себя остатки многих иных этносов в том числе и тюркских и греческих и скифов и сарман и кимерийцев и даков и иных–и потому называть современных украинцев русичами или русинами –некорректно–правильнее –УКРАИНЫ от КРАИНА–тоесть местные жители–тубильцы—-в РФ же народ состоит из множества этносов но славянизированных–материнским этносом для русских есть МЕРЯ–и иные финские племена–типа Мордвы