Загрузка...
Громада / ТАРАСІВКА-НЕЩЕРІВ

Померла обухівська зоозахисниця залишила по собі кілька десятків тварин

fillip04Кілька днів тому померла господарка притулку для тварин “VIRA” (с. Тарасівка Обухівського району) Віра Михайлівна Спітковська.

Про це повідомили місцеві активісти Громадського об’єднання зоозахисників Обухівщини АРГО на своїй сторінці в Facebook.

- Віра Михайлівна, хазяйка притулку “Віра”, померла 5 жовтня. Залишились 68 собак і 14 кішок. Тваринам потрібні добрі хазяї. Вони лишилися сиротами і шукають притулку, – йдеться у повідомленні.

Загрузка...

Comments:

 • Rascal

  Факитолл! Так це той собачий гадюшник, який залишки місцевого населення проклинають чорними прокльонами, а відчайдухи по вулиці Пушкіна досі “лікують” рештки його утриманців проти туберкульозу?!!

  • Radmila Levitova

   гадюшник – це ти і те тупе кодло,яке разом з тобою. хай ви будете прокляті за вашу ненависть до тваринок. лікуватись треба вам. не маєтет де вимістити свою злобу? за наклепи про туберкульоз будеш вілповідати. я тебе вирахую і подам в суд. чи не ви відправили на той світ Віру? треба було зробити аналіз, чи не ви отруїли її? ви вбивці. всі організатори і виконавці чого б то не було проти тварин, проти віри спітковської, проти тих, хто рятує тварин! хай ви будете прокляті. хай все буде проти вас і ваших сімей.

   • Rascal

    Відчувається рука пришелепкуватої собачниці. Не варнякай лишнє, а мерщій дуй до Тарасівки й забирай додому ті кілька десятків кабиздохів, поки їх від туберкульозу ще не полікували. Бо місцеве населення боїться з двору без дрючка вийти. У ваших підопічних сородичів якраз активна фаза розмноження.