Економіка / ТРИПІЛЛЯ - ВИТАЧІВ

Трипільська ТЕС запустила один з енергоблоків

Енергоблок №3 Трипільської ТЕС був запущений 1 червня, щоб запобігти зниженню напруги в енергосистемі України до критичної позначки.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Дніпровського енергетика.

 – Відповідно до команди диспетчерської служби Центральної електроенергетичної системи НЕК «Укренерго», з метою забезпечення режиму роботи Київського енергетичного вузла аварійно на Трипільській ТЕС 1 червня 2017 року о 4.37 год було включено в мережу ОЕС України пиловугільний енергоблок станційний №3, – повідомили у виданні.

Енергетики впевнені, що завдяки цьому вдалося забезпечити стійку роботу енергосистеми та запобігти зниженню напруги до критичного значення і, як наслідок, уникнути аварійної ситуації в об’єднаній енергетичній системі країни.

 – Отже, вже вкотре фахівці Трипільської ТЕС підтверджують свій професіоналізм, оскільки, як писалося раніше, «підйом теплоелектростанції з нуля» після довготривалого знаходження в холодному резерві – це одна з найскладніших операцій, що виконується на теплових електростанціях. А сама Трипільська ТЕС вже вкотре доводить свою значимість як для енергосистеми, так і для енергетичної галузі України в цілому і вже вкотре, не дивлячись на економічні труднощі, в аварійних ситуаціях вмикає свої потужності, забезпечуючи споживачів активною електроенергією та підтримуючи заданий графік напруги, – додали вони.

Загрузка...
Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,