БЕЗРАДИЧІ-ПІДГІРЦІ / Влада / Економіка

Підгірці витягнули кілька козирів поспіль

two_column_QYE9DCPq30 липня 2017 року в центральній частині села Підгірці відбулося урочисте відкриття нового скверу, передає КиевВласть.

Про це KV стало відомо з повідомлення прес-служби групи компаній DIM.

 – Висловлюю подяку всім, хто був присутній на вчорашньому святковому заході. В с. Підгірці дуже не вистачало такого громадського простору. Вважаю, що подібний формат взаємодії з інвесторами з благоустрою соціальної інфраструктури – це запорука довгострокових і конструктивних відносин між владою і бізнесом – прокоментував глава Підгірцівської сільської ради Сергій Кравченко.

Крім того, за інформацією Інтерфаксу програма соціально-економічного розвитку Києва на 2017 рік передбачає виділення близько 43 млн грн на вирішення проблем роботи полігону твердих побутових відходів (ТПВ) №5 в с.Підгірці Київської області.

Про це в п’ятницю повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

 – У програмі соціально-економічного розвитку закладені кошти на протиаварійні роботи на полігоні з укриттям карт – 7 млн ​​грн; розробку проекту рекультивації полігону – 1,4 млн грн; на збільшення потужності існуючої системи переробки токсичного фільтрату на полігоні – 24 млн грн; на проектування системи переробки концентрованого фільтрату – 500 тис. грн. Також місто спрямує понад 10 млн грн на допомогу сільським громадам, які страждають від сусідства з полігоном, – цитується в повідомленні заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Загрузка...
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,