ДМИТРОВИЧІ-КРЕНИЧІ / Економіка

Кума Ющенка прикупилася на Обухівщині

1463658712_01_Bilozir_glavnoe_fotoНародна депутатка Оксана Білозір, яка є кумою Петра Порошенка, задекларувала чотири земельні ділянки.

Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на сайті НАЗК, повідомляє Експрес-онлайн.

- Одна ділянка і садовий будинок розташовані в столиці, ще дві ділянки – в селі Малі Дмитровичі (Обухівський район, Київська область) та одна – в селі Козьова (Сколівський район, Львівська область). Жодного авто, згідно з деклараціжю, у власності співачки немає. Всі автомобілі, а це – BMW 520i, Toyota Sequoia, Mersedes-Benz V 250 -належать її сину та чоловіку. До речі, Mersedes-Benz чоловік Оксани Білозір придбав торік за 904 тисячі 747 гривень, – йдеться у повідомленні.

 У власності чоловіка куми президента також моторна яхта Bavaria-37 Sport HT. Задекларувала нардепка й цінні аксесуари – годинник Chopard з діамантами, годинник з золота марки Patek Philippe та перстень з діамантами Gagaruk.

Їй також належать майнові права на книгу “Біла зірка України”.

У 2017 році Оксана Білозір отримала 274 тисячі 250 гривень зарплати, 128 тисяч 880 гривень пенсії, 60 тисяч гривень – від творчої діяльності. Але найбільше коштів, а саме 2 мільйони 248 тисяч гривень, отримала за відчуження рухомого та нерухомого майна.

На банківських рахунках нардепка зберігає 11 мільйонів 903 тисячі 18 гривень та 795 євро. А от готівкою тримає 116 тисяч доларів.

А от її син Ярослав задекларував біткойни, щоправда їх кількість не вказав.