Влада

В Обухові запроваджено технологію “Відкрите місто”

відкрите-містоВід сьогодні в Обухові запрацює портал «Відкрите місто».

Про це повідомив мер міста Олександр Левченко на своїй сторінці у Facebook.

 – Переконаний, що саме з його допомогою жителі міста зможуть покращити комунікацію з владою. Для цього потрібно зареєструватися на порталі www.opencity.in.ua. Після цього Ви зможете позначати проблеми, об’єднуватися з однодумцями задля їх вирішення, – відзначив він.

Також, за його словами, для зручності, сервіс «Відкрите місто» має мобільний додаток.

 – Він дає можливість оперативно об’єднати зусилля мешканців, органів влади, громадських організацій для поліпшення умов проживання, – додав він.

Тепер можна просто реєструватися і звертатися з усім, шо бачите. Бажано фотографувати.

В цьому переконані промоутери технології в Обухові.

 – Я і мої колєги з Громадська організація “Асоціація розвитку Обухівщини”, як промоутери цієї технології розуміємо, що “Обухів-Відкрите місто” перебуває у дещо тестовому режимі. Втім, реєструйтеся (http://www.opencity.in.ua/#r=UA32108) і пробуйте смикати владу. Тепер вже офіційно. Розумне місто – це не істерики у фейсбуці на кшталт “я йшов – побачив – шо ж це людоньки робиться”. Це інструмент, котрий дозволить крок за кроком налагодити співпрацю між владою і містянами. А це, власне солідарність, в наш час чи не найголовніше, – додав активіст.

 – Від сьогодні в Обухові працює система Відкрите місто. Коротко: 1. реєструєтеся в системі; 2. фотографуєте і описуєте проблему; 3. відповідальний за неї відділ міської влади вирішує її і звітує вже Вам (http://www.opencity.in.ua/#r=UA32108). Жодних нервів і істеричних дописів у facebook. Згодом ми розповсюдимо відео-посібник, котрий дозволяє за кілька хвилин засвоїти роботу з системою, – пообіцяли промоутери системи “Розумне місто” з ГО “Асоціація розвитку Обухівщини”.