Влада

З’явилися перші результати роботи “Відкритого міста” в Обухові

ca3555f8b8dfebc8b8eb03c637c103dc

З часу старту проекту “Відкрите місто” в Обухові минув тестовий тиждень.

Про це Хронікам міста розповіли ініціатори запровадження системи з ГО “Асоціація розвитку Обухівщини”.

За інформацією активістів за цей час в системі зареєструвалися кількадесят обухівчан. Паралельно в неї була додана еквівалентна кількість проблем. Частина з них перебуває на розгляді, частина – усунута. 

 – Більшість нарікань, так чи інакше, стосується роботи Відділу капітального будівництва Обухівської міської ради,розповіли вони.

Йдеться про роботу дренажних систем; стан покриття (плитка, асфальт), паркування автомобілів тощо.

Варто відзначити, що частина повідомлень користувачів системи “Відкрите місто – Обухів” не проходить модерацію.

 – Причина –  невідповідність запиту користувача: відсутнє чітке формулювання проблеми; фото, координати, часто власне розуміння як проблеми, так і відповідального за її вирішення, – пояснили активісти.

Вони переконані, що система ще трохи “сира”. Точніше, ставлення до неї з боку містян, частина котрих звикла до банального хайпу в соціальних мережах.

 – В обухівських групах не потрібно додавати координати, описувати проблему, старатися, взагалі. Досить світлини та істеричного підпису на кшталт “коли ж ця влада запрацює” і все. Лайки тішать марновірство, гнівні коменти на підтримку автора підсолоджують його віру у свою правоту. Це швидко і приємно, але це не їжа, це громадянський фаст-фуд. Наситися ним можна, змінити щось в міському організмі – ні, – переконані активісти.

За їх словами, зняти обухівчан з наркотичної голки соціальних мереж і перевести хоча би на замісну терапію у вигляді зрілого інструменту “Відкритого міста” буде важко. Ще важче позвабити їх совкової віри у “доброго царя-генсека-президента-депутата-чиновника-мера”, котрий відповідальний абсолютно за все.

 - Наша мета  – прищепити громадянську відповідальність і головне, – ініціативність. Відкрите місто – перш крок до мрії – додали активісти.