Громада

Обухівські активісти відвідали Kyiv Smart City Forum 2018

45114760_301978303956884_6081809489411964928_nОбухівські активісти з Асоціації розвитку Обухівщини відвідали Kyiv Smart City Forum 2018.

Про це йдеться к дописі та відео на сторінці організації.

 – Громадська організація “Асоціація розвитку Обухівщини” у складі спільної делегації із представниками від Обухівської міської ради (на чолі із заступником міського Голови Анатолієм Верещаком) взяла активну участь у #KyivSmartCityForum2018, – розповіли вони.

За їх словами, присутність на Форумі представників багатьох українських міст, в тому числі невеликих, свідчить, що Smart City/Розумне Місто – це стандарт комфортного для життя міста, який народжується просто на наших очах.

 – Пам’ятаєте, як ви колись думали, що мобільний телефон ще довго буде привілеєм багатіїв? І що СD/DVD не скоро замінять касети та магнітофони? – А зараз вже майже всі перейшли на смартфони, а диски найчастіше можна побачити на смітнику, – зауважили активісти.

 – Нові технології входять в наше життя дійсно швидко, за лічені роки. Нам вирішувати: стане Обухів лідером у запровадженні нових технологій, на якого рівняються інші міста, чи зрештою хоч, і з запізненням, але буде вимушений їх запровадити, – додали вони.

Для довідки: Цього року відбувся вже третій Kyiv Smart City Forum. Це одна з найбільших подій у Східній Європі, що зібрала понад 1000 гостей та учасників – представників міських влад, посольств, ІТ-спеціалістів, лідерів думок, експертів з інфраструктури, урбаністів, архітекторів, екологів з України та інших країн. Основні теми цьогорічного форуму: електронна демократія, відкриті дані, блокчейн-технологія, технології безпечного міста, креативна економіка, освіта, екологія та енергоефективність.