Влада / УКРАЇНКА - КОЗИН

“Русский мир” Обухівщини ополчився проти прапора ОУН на міськраді

1Представники “Опозиційного блоку” Обуховщини і Васильківщини незадоволені рішенням сесії Української міської ради Обухівського району щодо офіційного використання прапора ОУН у визначені дні.

Про це повідомили очолювані відомою адепткою ідеалів “русского мира”, радником голови Обухівської районної адміністрації Агнесою Олковою-Міхницькою в  коментарях під новиною на Хроніках Обухова.

- А як що піднімуть – ми зірвем, – пише Дмитро Долгих.

- Поясніть мeні навіщо він в Обухівському районі ?Я тут народився і жодних eмоцій він в мeнe нe викликає Пракор Украіни так Прапор району, Прапор Украінки Обухова алe нe нe чeрвоно чорний він то до чого (для тих хто мeні хочe розповісти історію прапора повідомляю : я іі знаю ), – як завжди неграмотно пише член обухівського осередку “Сила людей”, помічник депутата, Олександр Поповіченко.

 – Хто не з нами той проти нас)) Звернута “демократія” на свій лад)) І чим це відрізняється від комуністів?? вони теж говорили: що хто не так думає як вони той ворог)))))))))) – обережно вторить їм Агнеса, котра до цього встигла порівняти прапор ОУН з ЛГБТ.

- Я уявляю як буде бомбити вас, коли ви дізнаєте, що більшість людей проти цього прапора. Радуйтесь, бо вам – стовпам неотасаним – крім цього немає чого робити. А з приводу цього рішення? Його банально було куплено. Як і було куплено ваш портал), – діляться сумнівами “екс-регіонали” з Нової Київщини.

Втім, на думку редакції Хронік Обухова, подібна реакція пов’язана зі зловживанням алкоголем:

 –  Ранок. Втомлена боротьбою із зеленим бандерівським змієм ДРГ Злодіївської народної республіки ім. Павла Генріховиха “Ватний Лушпайник Crew” у складі Дмитрий Долгих і Oleksandr Popovichenko ПІДСАЖУЄ непритомне, але победившее зло! (по 0.7 на рило.) тіло “польового командира” Агнеса Олкова-Михницька (Agnessa Olkova) до флагштока з прапором ОУН.

Тіло отруює свіже дніпровське повітря п’яними відрижками русского мира, після чого приймається рішення ПІДКДАТИ.

Підкинута п’яною ватою Агнеса Олкова-Михницька (Agnessa Olkova) пробує вчепитися зубами в ненависний чорно-червоний прапор. Паралельно стежить за зростанням свого рейтингу в уральських бабушек. Його старанно заміряють самозвані соціолухи і неграмотні журнашлюхи з Їхньої Київщини.

- Багат русский мир, а волосся потримати коли ригаєш немає кому, – фіксує після чергового стрибка до електоральних рейтингів нікому не відома і не потрібна одинокая русская женщина Агнесса.

А якшо серйозно. Ви вже зривали раз прапори, товариші-колаборанти. На Донбасі.

Загрузка...
Tags: , ,