Пошук

Від стрілянини на Обухівщині до ТОП-10 найнебезпечніших злочинців країни один крок

Від стрілянини на Обухівщині до  ТОП-10 найнебезпечніших злочинців країни один крок

Вперше за три роки існування нової поліції копи оприлюднили список підозрюваних в особливо тяжких і серійних злочинах.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Сегодня.

За запитом "Сегодня" в карному розшуку Нацполіції склали перелік найбільш розшукуваних небезпечних українців. До нього увійшли 9 осіб (див. інфографіку), які представляють критичну небезпеку для людей.

Українська поліція назвала 10 найнебезпечніших злочинців, які підозрюються в скоєнні тяжких злочинів і при цьому зараз, в 2019 році, залишаються на свободі, створивши небезпеку для оточуючих. До цього переліку увійшли імена підозрюваних в жорстоких вбивствах, зґвалтуваннях і масштабних шахрайствах.

Заступник начальника Департаменту карного розшуку Нацполіціі Євген Давидов в коментарі сайту "Сьогодні" зазначив, що деякі з розшукуваних ховаються від правоохоронців по 5 і більше років.

Один з них Масляєв Олександр Віталійович, (48 років). Розшукується з 2010 року Обухівським відділенням поліції (Київська область) за нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Обставини скоєння злочину 2 листопада 2008 року на території ресторанно-готельного комплексу в селі Романків Обухівського району після спільного розпивання спиртного між Масляєвим, Заховавком і Кузьменком виникла сварка, що переросла в бійку. Масляєву були нанесені тілесні ушкодження у вигляді забою носа і синців. Після цього Масляєв попрямував до автомобіля, щоб взяти серветки. Дістаючи їх, він виявив там заряджений карабін "Сайга". Взявши його, Масляєв почав погрожувати Кузьменку і Заховавку, після чого скоїв 4 постріли в їх сторону. Далі громадянин Заховавко отримав поранення в живіт і був госпіталізований до лікарні №1 Києва.

Крім того, він занесений до бази сайту "Миротворець".

Від стрілянини на Обухівщині до  ТОП-10 найнебезпечніших злочинців країни один крок
Від стрілянини на Обухівщині до ТОП-10 найнебезпечніших злочинців країни один крок

- Центр «Миротворець» просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених дій проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень, - йдеться у повідомленні.

Читайте також:

Коментарі