Пошук

Огляд каталога продукції E.NEXT

Без електротехнічного обладнання неможлива робота жодного підприємства. Воно поєднує безліч пристроїв різного призначення. До цієї категорії входять частотні перетворювачі, стабілізатори, лічильники, всілякі реле, контактори, вимикачі, елементи блискавкозахисту, щити, світильники і т.д. Ці та багато інших найменувань можна надміру знайти на сайті каталогу ENEXT.ua. Компанія є українською філією відомої E.NEXT International Electrotechnical Group.

Бренд лідирує на вітчизняному ринку і вже пізнаваний за кордоном. З кожним роком його діяльність дедалі більше розширюється. Тісне партнерство компанія здійснює з виробниками із США, Чехії, Польщі, Туреччини, Іспанії, Бельгії. Під егідою E.NEXT-Україна сьогодні працюють кілька комерційних та виробничих підрозділів.

У самій Україні компанія співпрацює з різними підприємствами. До них належать будівельні фірми, торгові представництва, профільні магазини, проектні бюро, заводи. Діяльність об'єднання спрямоване на подальше зміцнення ділових зв'язків і забезпечення споживача необхідної продукцією.

Окрім товарних поставок, клієнтам пропонуються й інші послуги. Сюди входять: проектування та виготовлення обладнання на індивідуальні замовлення, налагодження та сервісне обслуговування систем пожежної сигналізації, електрозабезпечення, автоматизації, заземлення, монтаж низьковольтного обладнання будь-якої складності, виготовлення електротехнічних шаф, розробку АСУ ТП, АСДУ, АСКОЕ. Повний перелік послуг відображено на офіційному сайті.

Високим попитом над ринком користується освітлювальне устаткування. Його застосовують майже всі групи споживачів. E.NEXT Україна реалізує різні типи ламп (енергозберігаючі, люмінесцентні, галогенні), прожектори, вологозахищені та растрові світильники. Велику увагу приділено також кабельно-провідникової продукції. Тим же, хто цікавиться спеціальним інструментом, надається можливість його придбання. Всі позиції відрізняються високою якістю та реалізуються за доступними цінами.

Огляд каталога продукції E.NEXT
Огляд каталога продукції E.NEXT

Якщо клієнт має питання, він може задати їх, зателефонувавши по контактних телефонах на сайті або написавши на пошту. Найбільш популярні теми вже висвітлені та опубліковані серед інших відповідей. Зі сказаного ясно, що компанія завжди готова поінформувати клієнта. Окрім приватних консультацій, проводиться і корпоративне навчання.

Офіційний сайт: https://enext.ua/uk/.

Читайте також: