Пошук

Вартість реконструкції смітника біля Підгірців зросла до 350 млн.грв.

Вартість реконструкції смітника біля Підгірців зросла до 350 млн.грв.

ПрАТ «Київспецтранс» 12 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ «Хозхімсервіс» реконструкцію сміттєзвалища в Київській області за 353,31 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро», передають Хроніки Обухова з посиланням на Наші Гроші.

Що відбулося?

  • У 2018 році ТОВ «Будівельна компанія «Адамант» з орбіти Максима Микитася виграло підряд «Київспецтрансу» на реконструкцію і технічне переоснащення полігону твердих побутових відходів №5 у селі Підгірці Обухівського району вартістю 326,49 млн грн. За даними «Є-Дата» та «.007», за тією угодою перерахували кошти в сумі 200,07 млн грн.
  • Новий підрядник «Хозхімсервіс» рекультивує ділянку №1 до кінця 2023 року. Зокрема завезуть сипучі матеріали та ґрунт, реконструюють каналізаційну насосну станцію, влаштують очисні споруди, дренажну систему, спостережні свердловини, побутовий будинок, електропостачання, відеоспостереження, дороги, благоустрій та освітлення.
  • Гідроізоляційні роботи на 18% ціни виконає вінницьке ТОВ «Сучасні гідроізоляційні технології» Віталія Сільського, Олександра Бабенка, Руслана Коштири та Юрія Шпирка.

Підсумкова відомість ресурсів та кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів та обладнання з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Вартість договору на 1,5% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 358,66 млн грн.

Читайте також:

Ми в соціальних мережах: