Чергова сесія міськради розгляне ситуацію щодо забудови по Київській 128

 1901177_369919003162695_7787333471118464179_n"Обухівський міський  голова  на черговій сесії Обухівської міської ради  винесе  на розгляд питання щодо виявлення факту самочинного будівництва та його призупинення по вулиці Київська,128 із зверненням до Кабінету Міністрів України щодо порядку знесення даного об’єкту у відповідності до частини 2 статті 38 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»" - повідомили в прес-службі мера.

Задля чистоти експерименту публікуємо списки наших депутатів в розрізі фракцій.

Обухів має знати своїх героїв.

№ п/пП.І.П.ФРАКЦІЯ / ГРУПАКвота за якою та партія від якої обрано депутата
1Лещенко Микола Костянтинович«Обухівська громада»Округ № 3(Партія промисловців і підприємців)
2Карєєва Світлана Миколаївна«Обухівська громада»Округ №6 (Фронт змін)
3Воробець Любов Іванівна«Обухівська громада»Округ №11(Фронт змін)
4Анцупова Лідія Яківна«Обухівська громада»Округ №17(Фронт змін)
5Карамаш Микола Миколайович«Обухівська громада»Округ №18(Фронт змін)
6Кіянченко Анатолій Михайлович«Обухівська громада»Округ №19(Фронт змін)
7Полуляшенко Олександр Іванович«Обухівська громада»Округ №20(Фронт змін)
8Іщенко Олександр Іванович«Обухівська громада»Округ №23(Фронт змін)
9Паєнко Олена Василівна(керівник депутатської групи)«Обухівська громада»Список (Фронт змін)
10Розвадовська Ірина Володимирівна«Обухівська громада»Список (Фронт змін)
11Крамар Олег Петрович«Обухівська громада»Список (Фронт змін)
12Кабанець Петро Миколайович«Обухівська громада»Список (Фронт змін)
13Полатьян Армен Олегович«Рідне місто»Округ №1(Партія регіонів)
14Ворожбіт Вадим Володимирович(керівник депутатської групи)«Рідне місто»Округ №4(Партія регіонів)
15Мозговий Олександр Васильович«Рідне місто»Округ №5(Партія регіонів)
16Крамаренко Юрій Петрович«Рідне місто»Округ №8 (Партія регіонів)
17Теклян Михайло Ілліч«Рідне місто»Округ №9 (Партія регіонів)
18Дикий Леонід Степанович«Рідне місто»Округ №10 (Партія регіонів)
19Яковина Олександр Петрович«Рідне місто»Округ №12 (Партія регіонів)
20Ляхович Володимир Сергійович«Рідне місто»Округ №15 (Партія регіонів)
21Сатко Олександр Васильович«Рідне місто»Список (Партія регіонів)
22Гаращенко Тарас Васильович«Рідне місто»Список (Партія регіонів)
23Кульчицький Микола Сергійович«Рідне місто»Список (Сильна Україна)
24Геращенко Володимир Миколайович(керівник депутатської фракції)УДАР Віталія КличкаОкруг №14 (УДАР Віталія Кличка)
25Кабанець Сергій ВасильовичУДАР Віталія КличкаОкруг №16 (УДАР Віталія Кличка)
26Піліпенко Дмитро ОлександровичУДАР Віталія КличкаСписок (УДАР Віталія Кличка)
27Алєксєєв Андрій ОлександровичУДАР Віталія КличкаСписок (УДАР Віталія Кличка)
28Майоров Вадим ЮрійовичУДАР Віталія КличкаСписок (УДАР Віталія Кличка)
29Фенюк Володимир ОлександровичУДАР Віталія КличкаСписок (УДАР Віталія Кличка)
30Малишев Віктор ОлександровичУДАР Віталія КличкаСписок (УДАР Віталія Кличка)
31Бондаренко Вікторія ВолодимирівнаУДАР Віталія КличкаСписок (Сильна Україна)
32Іщенко Вікторія ВікторівнаНародна партіяОкруг №21(Народна партія)
33Пацурина Григорій ПетровичНародна партіяОкруг №22(Народна партія)
34Жевага Олександр Григорович(керівник депутатської фракції)Народна партіяСписок (Народна партія)
35Макаренко Тамара ПавлівнаНародна партіяСписок (Народна партія)
36Кулик Оксана МиколаївнаНародна партіяСписок (Народна партія)
37Коновал Антоніна ІванівнаПозафракційнийОкруг №7(Партія регіонів)
38Брусило Сергій МихайловичПозафракційнийОкруг №13 (Партія регіонів)
39Зелінський Сергій ЮрійовичПозафракційнийСписок (Партія регіонів)
40Пляс Яків ПетровичПозафракційнийСписок (Партія регіонів)
41Березіна Любов ЮріївнаПозафракційнийСписок (Партія регіонів)
42Бондаренко Віталій АндрійовичПозафракційнийСписок (Партія регіонів)
43Будюк Юрій ГригоровичПозафракційнийСписок (Партія регіонів)
44Гладкий Микола ВасильовичПозафракційнийСписок (Партія регіонів)
45Яневич Олександр ВалентиновичПозафракційнийСписок ( ВО Свобода)