Мeрія розповіла кого і коли відключатимуть від електроенергії

fgdgdfgВарто зауважити, що при абсолютно нейтральному ставленню да автора цієї цидулки, складається враження про його певну ееее... неповносправність, чи шо.

Інкаше пояснити, чому різні типи об'єктів занесені до часових категорій, важко.

Яким чином місто-мікрорайон - вулиця - підприємство стоять на одній лінійці.

Шукайте в ньому себе.

Думайте, як житимете цей час без інтернету.

***

З 8.00 до 10.00

КРМ-1(2) ПАТ «Київський КПК; ел. цех, РМЦ, РБУ ТОВ «Стиролоптфармторг»;  побут с.М.Вільшанка, Степок; ТОВ «Аерок»; КРМ-2(1) ПАТ «Київський КПК»; х.Підгірний;  ВАТ «Обухівське», ТОВ «Облсервіс».

З 10.00 до 12.00 КРМ-1(2) ПАТ «Київський КПК»; ел. цех, РМЦ, РБУ ТОВ «Стиролоптфармторг»; СТ «Арсеналець-6»; Сільгоспхімія; с.Красне-1, Долина; с.Григорівка, Гуса-чівка; м.Обухів, с.Дерев’яна, Трипілля,  м-н Сосновий; с.Верем’я, Жуківці, Щербанівка;  виробнича база ПТЕМ, ГЕМ; КРМ-2(1) ПАТ «Київський КПК»;  Обухівська ЦРЛ; будинки по вул. Миру, Київська, Каштанова, Школа № 3, Д/С; ТУСМ-8.

З 12.00 до 14.00   КРМ-1(2) ПАТ «Київський КПК»; СВК «Заповіт Ілліча»;  ПП «Альянс»,  школа-інтернат,  побут с.Витачів, Халеп’я, Трипілля, ТОВ «Трипілля-Агро»;  АТП-13238, РАТС,  школа № 2, побут м.Обухів; КРМ-2(1) ПАТ «Київський КПК»;   м.Обухів, ПАТ «Укртелеком, побут;  ТОВ «Інтерагроінвест-2007», СВК «Германівський», лікарня с.Германівка, побут  с.Красна Слобідка, Германівка, Перегонівка, Семенівка, Деремезна, Кулі; мікрорайон Петровський,  КНС; ТОВ «Алеана»; ПАТ «Укртелеком»; ТОВ «Вентиляційний завод»; ПАТ «Цегла Трипілля».

З 14.00 до 16.00 КРМ-1(2) ПАТ «Київський КПК»;  с.Григорівка, Матяшівка, Красна Слобідка;  с.Перше Травня, Копачів; КРМ-2(1) ПАТ Київський КПК»;  с.Нещерів, Тарасівка, Безрадичі;  м.Обухів  вул.Київська, Каштанова, Лермонтова, Піщана, школа № 5;  ТОВ «Алеана», Дамба-2, Конча-Заспа, вул.Старокиївська, х.Безименний.

З 16.00 до 18.00 КРМ-1(2) ПАТ «Київський КПК»;  3 р-н «Струмок», побут смт.Козин, Плюти, Безрадичі, ПС «Плюти», ПС 35/10 кВ «Собі», «Сосновий Бір», «Конча-Заспа, «Дачна».

З 18.00 до 20.00 КРМ-1(2) ПАТ «Київський КПК»; Електроцех, РМЦ,  РБУ ТОВ «Стиролоптфармторг»; побут м.Обухів; промзона м.Українка, побут Ст.Українка;  БРМ-1(2);  БРМ-2(1).

З 20.00 до 22.00    КРМ-1(2) ПАТ «Київський КПК»; БРМ-1(2) ПАТ «Київський КПК»;  с.Романків, Підгірці;  в/ч-2860,  побут с.Підгірці; с.Жуківці, Трипілля; БРМ-1(2) ПАТ «Київський КПК».

З 22.00 до 23.00 КРМ-1(2) ПАТ «Київський КПК»; побут с.Рудики, Таценки, ПС 35/10/6 кВ «Таценки», 35/10 кВ «Собі», «Конча-Заспа», «Сосновий Бір»,  Онкоцентр «Лісод»; БРМ-1(2) ПАТ «Київський КПК».

Л.Булат, начальник Обухівського РП