Пошук

1 вересня: 1-4 класам дозволять бути у школі без медичної маски

1 вересня:  1-4 класам дозволять бути у школі без медичної маски

Міністерство охорони здоров'я змінило вимоги до навчання у школах з 1 вересня. Тепер учням 1-4 класів дозволяється пересуватися школою без медичної маски або респіратора.

Про це сьогодні повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу, передають Хроніки Обухова з посиланням на Рубрику.

За словами Степанова, МОЗ обговорило зміни правил карантину з міжнародними партнерами. Тепер з 1 вересня учням 1-4 класів дозволяється пересуватися школою без медичної маски або респіратора.

Що буде

  • Водночас у "помаранчевій" зоні карантину педагогам рекомендують носити захисні щитки для обличчя, а у "жовтій" і "зеленій" – дотримуватися дистанції.
  • Також в усіх закладах на вході мають бути дозатори та антисептики, а учням і викладачам потрібно мити руки після кожного уроку.
  • Міністр зазначив, що у разі, якщо в одному з класів зафіксують випадок зараження коронавірусом, то увесь дитячий колектив має пройти самоізоляцію.

Всі правила будуть опубліковані на сайті Міністерства охорони здоровʼя найближчим часом, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу.

Читайте також: