Пошук

1000 грн “єПідтримки” можна витратити в музеї біля Обухова

1000 грн “єПідтримки” можна витратити в музеї біля Обухова

З 19 грудня 2021 року діє державний проект “єПідтримка”. Кожен повнолітній українець, який пройшов повний курс вакцинації, може отримати 1000 грн. на спеціальну інтернет-банківську картку. Одне з місць, де їх можна з користю витратити знаходиться біля Обухова.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Прямий.

Гроші, отримані за програмою “єПідтримка”, можна витратити на відвідування театрів, кіно, музеїв, спортзалів, придбати книги, квитки на концерти, а також на поїздки Україною залізничним та авіаційним транспортом. Є й обмеження – витратити тисячу можна лише протягом 4 місяців. Якщо не встигли – гроші “згоряють”.

Одним із найпопулярніших місць в Україні, де можна розрахуватися цими коштами, є історико-культурний розважальний комплекс Князівство Київська Русь під Києвом. У Київській Русі можна цілий день всією сім’єю відпочивати, насолоджуючись архітектурою Древнього Києва та захоплюючим дійством.

У касі Князівства Київська Русь (Київська обл., Обухівський район, с. Копачів та Застугна) коштами “єПідтримка” можна оплатити вхідні квитки, йдеться у повідомленні.

Читайте також: