Пошук

11 жовтня "ПриватБанк" зупинить роботу всіх своїх сервісів

11 жовтня "ПриватБанк" зупинить роботу всіх своїх сервісів

В ніч на 11 жовтня ПриватБанк проведе планове оновлення програмного забезпечення свого процесингового центру.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на прес-службу банку.

Причина:

  • Для того, щоб забезпечити надійну роботу в високий сезон купівельної активності, який починається з Дня холостяка в китайських онлайн магазинах та завершується різдвяними розпродажами по всьому світу.

Як повідомила прес-служба ПриватБанку, технологічні роботи з оновлення процесингу відбудуться 11 жовтня 2020 року.

  • Як завжди, банк проведе їх у ніч з суботи на неділю, коли більшість клієнтів не проводять операцій і відпочивають.
  • А команда з більш ніж 100 фахівців банку за одну ніч не тільки перезавантажить процесинг, а й налаштує ефективну роботу всіх пов'язаних з операціями по карткам систем і сервісів банку.

У період перезавантаження процесингового центру, 11 жовтня з 00-30 і до 07-30 годин ранку, банк короткочасно призупинить проведення транзакцій по картках, роботу Приват24 для фізичних осіб і Приват24 для бізнесу. Під час технологічної паузи пройдуть і регламентні роботи в мережі банкоматів, терміналів самообслуговування і POS-термінальної мережі банку.

За даними прес-служби банку, щороку навантаження на процесинг, тобто кількість операцій клієнтів з картками, зростає на 20%. На початку 2020 року процесинговий центр ПриватБанку поставив новий національний рекорд - обробляючи понад 1000 операцій клієнтів в секунду до 60 000 транзакцій щохвилини.

Читайте також:

Ми в соціальних мережах: