Пошук

148 поліцейських Обухівського відділу поліції пройшли переатестацію: результати

148 поліцейських Обухівського відділу поліції пройшли переатестацію: результати

Після зґвалтування жінки у Кагарлицькому відділку поліції пройшли переатестацію 148 поліцейських Обухівського відділу поліції та підпорядкованих йому Ржищівського та Кагарлицького відділків.

За результатами перевірок, 9 правоохоронців підлягають звільненню. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління поліції в Київській області у відповідь на запит УНН, передають Хроніки Обухова з посиланням на Главком.

Так, за фактом побиття громадянки П. працівниками Кагарлицького відділення поліції, керівництвом Національної поліції України та Головного управління були призначені службові розслідування, за результатами яких

  • 25 поліцейських притягнуто до дисциплінарної відповідальності,
  • з яких 5 – звільнено зі служби в поліції,
  • із займаних посад звільнено 6 працівників,

ще на 14 поліцейських накладено дисциплінарні стягнення, передбачені Дисциплінарним статутом Національної поліції України, - йдеться у відповіді на запит.

Повідомляється, що надалі, відповідно до наказу Головного управління Національної поліції в Київській області від 16 червня 2020 року №975, створено атестаційну комісію на чолі з Ольгою Кучер – головою громадської організації «Три покоління». Членами комісії у період з 16 червня по 3 липня 2020 року було проведено переатестацію працівників Обухівського відділення поліції та підпорядкованих йому Ржищівського та Кагарлицького відділків.

Загалом пройшло атестування 148 поліцейських: Обухівський відділ поліції – 98, Кагарлицьке відділення поліції – 39 та Ржищівське відділення поліції відповідно – 11, - зазначається у відповіді.

За результатами проходження атестування:

  • 9 – займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність: 8 офіцерів поліції та 1 сержант поліції;
  • 13 – займаній посаді не відповідає, підлягає переміщенню на нижчу посаду через службову невідповідність: 11 офіцерів поліції та 2 сержанти поліції.

Також, було прийнято 126 рекомендаційних рішень, з яких:

  • 103 – займаній посаді відповідає;
  • 23 – займаній посаді відповідає, заслуговує призначення на вищу посаду.

Так, метою проведення переатестації, (було. - Ред.) надання оцінки особистим, професійним та морально-діловим якостям працівників поліції. У зв'язку з чим атестаційною комісією було проведено незалежне комп'ютерне тестування поліцейських на логічне мислення, знання діючого законодавства та проведені відповідні співбесіди», - йдеться у повідомленні.

Окрім того, повідомляється, що за результатами атестування 12 поліцейських пройшли опитування з використанням поліграфу.

Наголошується, що спеціаліст проводить опитування за принципом добровільної згоди, лише за умови отримання письмової згоди опитуваної особи.

Також повідомляється, що начальника Кагарлицького ВП Обухівського ВП ГУНП в Київській області майора поліції Панасенка С.В. було звільнено зі служби в поліції за пунктом 6 (у зв'язку з реалізацією дисциплінарного стягнення у вигляді звільнення зі служби, накладеного відповідно до дисциплінарного статусу) частини першої статті 77 Закону України «Про Національну поліцію» за результатами висновку службового розслідування.

Читайте також: