16 травня в Обухові відбудеться майстер-клас з ляльки-мотанки

16 травня в Обухові відбудеться майстер-клас з ляльки-мотанки
15:19 15.05.2023
16 травня в Обухові відбудеться майстер-клас з ляльки-мотанки

16 травня у просторі «Коло щасливих» в Обухові відбудеться майстер-клас від члена Національної спілки майстрів України Наталії Іванівни Лимаренко– «Робимо Янголятко». Учасниці навчатимуться робити ляльки-мотанки, які вважають родинними оберегами українців.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на wcu-network.org.ua.

  • 16 травня о 14:00
  • м. Обухів, вулиця Миру, 17А
  • Телефон: +38 067 808 00 35 +38 067 808 00 4

А кілька днів тому команда простору для жінок і дівчат «Коло щасливих» в Обухові провела презентацію проєкту для своєї безпосередньої аудиторії – жінок з дітьми і дівчат, що мешкають у громаді.

Переселенкам та місцевим жителькам розповіли про послуги, які вони можуть отримати в просторі, провели арт-терапевтичні заняття з дітьми та ігри на активність, - йдеться у повідомленні.

У невимушеній обстановці за чашкою чаю обговорили потреби та побажання жінок. І вже обрали найбажаніші активності в нашому «Колі щасливих»: курси англійської мови, курси комп’ютерної грамотності та воркшоп із гармонізації родинних стосунків.

Загалом на сьогодні ми впоралися з нашим основним завданням - жінки з дітьми пішли з простору дуже щасливі та натхненні. Тому, наші любі жінки, чекаємо на Вас, щоб привнести у Ваше життя щастя, - зазначила проєкт-менеджерка та керівник Обухівського простору «Коло щасливих» Наталія Грищенко.

Загальний графік роботи простору:

  • Вівторок - п’ятниця, 10:00 до 18:00
  • Субота, з 11:00 до 15.00
  • Вихідні - неділя, понеділок

Довідково:

Проєкт «Коло щасливих. Простір для жінок і дівчат» реалізує Жіночий консорціум України у співпраці та за підтримки Norwegian People`s Aid (Норвезької Народної Допомоги). Безпечні простори для жінок, дітей та дівчат-підлітків створюються у м. Обухів Київської області та смт Пісочин Харківської області. Простори дають можливість відвідувати майстер-класи, тренінги та спортивні заходи, отримати різноманітні консультації, допомогу та підтримку, змістовно проводити своє дозвілля у приємному товаристві.

Погода