Пошук

24 канал розповів про притулок для тварин на Обухівщині

24 канал розповів про притулок для тварин на Обухівщині

Київська область, Обухівський район, Обухівська тергромада. 24 канал розповів про притулок для тварин в селі Деремезна на Обухівщині.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на матеріал.

Наразі у притулку "Відродження" проживають близько 250 тварин – котів та собак. Хоча останнім часом їх дедалі більше усиновлюють, цей баланс зберігається, оскільки чи не щодня притулок поповнюється новими мешканцями, йдеться у повідомленні.

Крім того, на ситуацію разюче вплинула війна, адже притулок поповнився собаками, яких покинули власники під час евакуації.

Як можна допомогти?

  1. привезти корми та допомогти з будматеріалами. Притулок – це конвеєр, в якому щодня потрібно розносити їжу та щось майструвати. Як доказ цьому, по центру притулку "Відродження" лежать дошки, які колись були вольєром.
  2. якщо немає можливості допомогти фінансово, можна виносити сміття, прибирати та лагодити вольєри. Працівники притулку мріють розчистити кухню, під завалами якої є 13-річна пічка.
  3. притулок має потреби, які неможливо задовольнити без грошей. Підготовка вольєрів до зими, утеплення стін та підлоги – це ті речі, без яких тваринам буде важко прожити у мороз.
  4. допомогти притулку можна й у четвертий, певно, найголовніший, спосіб. Йдеться про проведення часу з тваринами.
Читайте також: