Пошук

400 тисяч військових пенсіонерів отримають надбавку до пенсії

400 тисяч військових пенсіонерів отримають надбавку до пенсії

На 45% зросте пенсія у військових-учасників бойових дій (на 834,3 грн), на 2 тисячі грн більше отримають військові, яким пенсія була призначена до 1 березня 2018 року.

  • Пенсії зростуть для 400 тисяч осіб. Підвищені пенсії буде виплачено у серпні з доплатою до підвищених розмірів за липень, – повідомили у Мінсоцполітики, передають Хроніки Обухова з посиланням на Рубрику.
  • Тепер мінімальна пенсія військового пенсіонера з урахуванням надбавок, підвищень і доплат (пенсії за вислугу років, пенсії по інвалідності) має становити 3 854 грн.
  • Для інших категорій пенсіонерів підвищення пенсій цього місяця не передбачено. Востаннє індексацію пенсій у зв'язку з підвищенням прожиткового мінімуму проводили в липні, тоді середня доплата до пенсій становила 100 грн. У серпні проводити індексацію не планують.

Підвищення пенсій для чорнобильців у серпні також не планується. З 1 липня пенсія по інвалідності, що настала внаслідок Чорнобильської катастрофи, складе: 6 000 грн для I групи, 4 800 грн – для II групи та 3 700 – для III групи та дітей з інвалідністю. Індексація пенсій чорнобильців проводитиметься щорічно з 1 березня.

Читайте також: