Пошук

П'ять із семи: стало відомо, скільки мешканців Обухівщини захворіли на коронавірус

П'ять із семи: стало відомо, скільки мешканців Обухівщини захворіли на коронавірус

У Київській області лабораторно підтверджено інфікування COVID-19 у п'ятьох жителів Обухівського району, експрес-тести підтвердили захворювання на коронавірус у семи осіб.

Про це повідомив т. в. о. голови Київської облдержадміністрації Василь Володін, передають Хроніки Обухова з посиланням на Інтерфакс.

Станом на 6:00 сьогодні до закладів охорони здоров'я Київської області звернулися 29 осіб із можливою підозрою на COVID-19. За допомогою експрес-тестів перевірено на захворювання 22 людини, тест-системи показали сімох хворих. Але водночас лабораторно підтверджених наразі п’ять осіб, всі вони є жителями Обухівського району, - розповів голова Київської ОДА на брифінгу в понеділок.

За його словами, вік інфікованих - від 30 до 57 років.

Читайте також:

Разом з тим, у 2020 році на Київщині від пневмонії померли 65 осіб.

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації Максим Іонов, передає Інтерфакс.

Станом на сьогодні ми підсумували статистику. З початку 2020 року у нас 65 летальних випадків від пневмонії, - сказав Іонов на брифінгу в онлайн-режимі, відповідаючи на запитання про те, яку кількість смертей від пневмонії зафіксовано в області з початку 2020 року.

За його словами, серед померлих від пневмонії - 37 осіб віком до 60 років, 34 людини були старші за 60 років.

Читайте також: