Пошук

58 га в розробку: стало відомо, хто добуватиме "золото" Обухівщини

58 га в розробку: стало відомо, хто добуватиме "золото" Обухівщини

На найближчому засіданні 19 грудня Київоблрада планує роздати приватним підприємствам 13 дозволів на видобуток води, піску, граніту та інших корисних копалин. Деякі фірми отримають право розробляти родовища площею понад 100 га. Кілька з них - біля Обухова.

Про це йдеться в розпорядженні №457 Київської обласної ради "Про скликання чергової тридцять другому сесії Київської обласної ради VII скликання", передають Хроніки Обухова з посиланням на KV.

Читайте також:

Зокрема, гірничий відвід площею 58 га для видобутку піску на території Стугнівского родовища в Обухівському районі може отримати ТОВ "Трипільська колота цегла". Пісок цієї копальні придатний для виробництва силікатної цегли марок "150" - "200" і виробництва пористих бетонів.

З 2015 року ним керує Павло Петрович Ушатенко. Підприємство займається розробкою гравійних і піщаних кар'єрів, видобуває глину і каолін. У цій площині ТОВ працює вже 21 рік. Володіє підприємством киянин Микола Григорович Мироненко.

Також депутатам рекомендують узгодити ПрАТ "Київський річковий порт" надання гірничого відводу для розробки Новоукраїнського родовища пісків в Обухівському районі.

З статутним капіталом у розмірі понад 17 млн ​​гривень ПАТ "Київський річковий порт" існує з 1996 року. З 2018 го на місце керівника була призначена Мальвіна Михайлівна Підлужна. Крім будівництва кораблів і плавучих конструкцій, товариство займається розробкою гравійних і піщаних кар'єрів.

Читайте також: