Пошук

7-річна обухівська художниця експонується в музеї

7-річна обухівська художниця експонується в музеї

Київська область, Обухівський район, Обухівська тергргмада. У місцевому краєзнавчому музеї виставляються роботи 7-річної обухівської художниці.

Про це розповів Oleksandr Bielienkyi, передають Хроніки Обухова.

Вже понад місяць я працюю в дуже цікавій організації – Національному науково-дослідному реставраційному центрі України.

Завдяки цьому пощастила вже чотири рази побувати у відрядженні в музеях Київської, Черкаської та Чернігівської областей. Задача наших фахівців оглянути музейні фонди, виявити, які з них експонати мають державно-мистецьке значення та потребують заходів по реставрації чи консервації.

Надалі я намагатимусь описувати деякі цікаві моменти цих поїздок.

Почну з недавньої – до Обухіва. Там ми побували в Садибі-музеї Андрія Малишка та Краєзнавчому музеї імені Юрія Домотенка. Про самі музеї та їх експозиції розповідати не буду, краще в них побувати та побачити на власні очі, розповів він.

За його словами, коли "входиш у краєзнавчий музей, то потрапляєш до вітальні, де часто проходять різноманітні тимчасові виставки. В даному випадку мотанок та дитячого малюнка «Різнобарвна земле моя…».

Саме друга привернула особливу увагу.

Вона займає чотири стенди. На ній представлені малюнки від по-дитячому примітивно-наївних до цілком зрілих робіт. Тому я спочатку вирішив, що це виставка якоїсь дитячої студії. Але...

Все виявилося набагато несподіванішим. Ці малюнки є довгим творчим шляхом КАМІЛИ ГАЛАЙДИ, якій... 7 років. А довгий тому, що малює вона з двох, розповів він.

Читайте також: