Пошук

Адаптивний карантин продовжили до кінця літа

Адаптивний карантин продовжили до кінця літа

Уряд продовжив Всеукраїнський карантин до 31 серпня та затвердив поділ на 4 типи епідемічних зон разом з критеріями такого поділу.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Хмарочос.

З 1 серпня адаптивний карантин в Україні будуть посилювати чи послаблювати в окремих містах та районах областей, де цього вимагатиме епідемічна ситуація з коронавірусом.

Про це повідомив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Якщо область 5 днів поспіль буде перевищувати 4 загальнонаціональні індикатори, які були до цього, ми цю область розкладемо на райони і міста обласного значення – і кожен район покаже свій внесок в стан захворюваності коронавірусної хвороби.

І в залежності, який відсоток дає район або місто обласного значення, він буде виділений або в “зелену”, або в “жовту”, або в “помаранчеву”, або в “червону” зону. “Червона” – це найкритичніша, в якій закривається все, як у нас було в березні-квітні на території всієї держави.

І якщо є” червона зона”, то він триває до того часу, доки внесок у загальну захворюваність в області не зменшиться – і область не перейде у помаранчеву, жовту чи зелену. Коли три дні ми бачимо, що показник кращий, ми переводимо цей район в іншу зону, — пояснив принцип розмежування зон адаптивного карантину Ляшко.

Читайте також: