Пошук

Адвокатка жертви кагарлицької поліції звинуватила обухівських лікарів

Адвокатка жертви кагарлицької поліції звинуватила обухівських лікарів

Олена Сотник, адвокатка, котра представляє інтереси Нелі Погребицької розповіла про ставлення до потерпілої у лікарів в Обухові та Українці.

Своїми висновками вона поділилася на сторінці у Facebook, передають Хроніки Обухова.

За її словами, "згвалтовану у Кагарлику дівчину відмовились оглядати у двох лікарнях - бо не хотіли проблем із поліцією".

Для мене великим потрясінням стала розповідь Нелі про те, як вона та її мама добивалися медичної допомоги для себе, зауважила вона.

  • Після згвалтування Неля побоялася одразу все розповісти близьким, але все боліло, тому прийшла до мами та все розповіла, мама наполягла на виклику швидкої допомоги. Ввечері мама Нелі зателефонувала на 103 та в НПУ.
  • Треба віддати належне - чоловік-фельдшер, що приїхав на виклик та дізнався, що сталося, одразу порадив заявляти в поліцію. Він же і повіз Нелю у приймальне відділення в Кагарлику та сказав, що потрібен огляд гінеколога. Медсестра, яка має виступати у цій справі свідком зателефонувала спитати, хто черговий з гінекологів. Після розмови, вона повідомила, що гінеколог Марія Миколаївна не оглядатиме Нелю, адже не хоче проблем з поліцією. Так Вирішила Марія Миколаївна чи хтось вирішив за неї - сподіваюсь визначить слідство.
  • Зрозумівши, що справи не буде, фельдшер відвіз Нелю в приймальне відділення Обухівської лікарні. В Обухові напевно теж не захотіли мати проблем із поліцією, бо оглянули лише поверхнево і не зателефонували в правоохоронні органи.

Лише у третій лікарні, в місті Українка, Нелю оглянули та викликали поліцію. Разом із поліцією приїхали представники ДБР, розповіла вона.

Це ще один шокуючий факт про безправність та безпорадність людей у маленьких містах і селах. Це наша правда - де поліція катує та гвалтує, а медицина покриває гвалтівників та відмовляє у медичній допомозі. Де кругова порука, де людське життя не варто нічого, - зробила висновок вона.

Довідково:

  • В ніч з 23 на 24 співробітники Кагарлицького відділку поліції Сергій Сулима та Микола Кузів у своєму кабінеті катували та згвалтували жінку, яку викликали як свідка крадіжки. Їй надівали протигаз, кайданки та стріляли з табельної зброї над головою. Після цього кілька разів зґвалтували, передає УП.
  • Потерпіла сама звернулася до лікарні та вказала на поліцейських.
  • Після розголосу їх відсторонили, підрозділ розформували. Декілька днів тема була у фокусі усіх національних медіа України.
Читайте також: