Пошук

Аграрії Кагарличчини продовжують допомагати українським воїнам

Аграрії Кагарличчини продовжують допомагати українським воїнам

Київська область, Обухівський район, Кагарлицька тергромада. Аграрії Кагарличчини продовжують допомагати українським воїнам, які відстоюють незалежність нашої країни.

Нещодавно СК "Агробізнес" відправив на фронт овочі із цьогорічного врожаю, передають Хроніки Обухова з посиланням на kagarlyk.city.

Із початком повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ СК «Агробізнес» із Кагарличчини, який очолює Григорій Кулініченко, стоїть у перших шеренгах усенародного волонтерського руху, допомагаючи всім, чим можна, сільськогосподарською продукцією зокрема, і місцевій територіальній обороні, і фронту, йдеться у повідомленні.

Яскравим прикладом цього є нещодавній подарунок нашим захисникам – воїнам окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького, які перебувають у місцях активних бойових дій на Харківщині, – відправлений фронтовикам просто з ланів «Агробізнесу» щедрий вантаж із цьогорічного врожаю овочів.

Потужний тил, який забезпечують такі господарники, як Григорій Кулініченко, є запорукою успіхів Збройних Сил України в битвах із нашим одвічним ворогом, передумовою якнайшвидшої перемоги над рашистами, впевнений автор.

Завдяки меценату Григорію Кулініченку міцніла і міцніє матеріальна база сільських закладів освіти культури, медицини – особливо доречним це було в часи загострення пандемії коронавірусу.

Читайте також: