Пошук

Актриса розповіла про кастинг на Обухівщині

Актриса розповіла про кастинг на Обухівщині

Це актриса Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру Оля Боровець, більш відома як Поліанна в однойменній виставі. Дівчина знялася у головній ролі в українському кіно.

До цього вона знімалася у фотосесії у Мілані для відомого бренду та була півфіналісткою світового конкурсу талантів у Голлівуді, передають Хроніки Обухова з посиланням на radiotrek.rv.ua.

Знайомі родини дізнались, що проходить кастинг на головну підліткову роль у фільмі «Сентиментальна подорож» і треба було зробити самопроби, розповіла Ольга Боровець:

- У відповідь на самопроби нам написали представники кастингу. Сказали, що я сподобалась, але будуть обирати серед чотирьох претенденток. А вже за кілька днів мамі зателефонували, щоб запросити в Київ. Зйомки були цікавими: локація, актори, організація зйомок і професійна команда. Локація була під Києвом в селі Трипілля. Там казкові краєвиди над Дніпром, мені дуже сподобались.

Зйомки відбувались дуже динамічно, а на знімальний майданчик потрібно було прибути на 5 годину ранку, щоб відзняти багато сцен і дублів.

Для неї участь в подібному великому проєкті проходила вперше. Розвиток проєкту відбувається #ЗаПідтримкиУкраїнськогоКіно.

У психологічній драмі «Сентиментальна подорож» юна акторка зіграла Марту - перше кохання головного героя. В юності він поїхав до великого міста й залишив її.

- Надіюсь, що я зможу по-справжньому драматично зіграти цю роль і буду зрозуміла і щира для глядача.

Зараз відзнято тільки тизер фільму, дуже надіюсь, що після закінчення карантину, зйомки фільму буде продовжено, - ділиться Ольга Боровець.

Читайте також: