Пошук

Back to school - зустрічай неймовірні акції від Soundmag!

Скоро з дерев почне спадати листячко, але ціни у Soundmag спадають уже зараз! Скоро в школу, - а, значить, пора оголошувати розпродаж Back to school! Преміальні навушники з неймовірними знижками, - пора потішити себе якісною музикою й насолодитися звучанням.

Найспекотніші знижки від Soundmag

Розбігаються очі від розмаїття файних навушників і вигідних цін? Розгляньмо, на що зараз найвигідніші акції!

Urbanears Plattan II Bluetooth

Одна з найпопулярніших моделей бренду Urbanears від шведської компанії Zound Industries, адже шведський виробник - це шведська якість. Тоненькі та крихкі на перший погляд, навушники Urbanears Plattan другого покоління здивують вас своєю міцністю і надійністю, адже вони успішно пройшли два краш-тести, - вам буде непросто їх зламати чи роздушити, навіть якщо ви дуже старатиметесь. Модель дуже зручна, стильна і легка в управлінні. Вона потішить вас приємним V-подібним звуком із виразними басами і детальними високочастотними нотами. Середні частоти енергійні та збалансовані. Зараз ти можеш придбати Urbanears Plattan ІІ майже за півціни!

Bowers and Wilkins PX5 Headphone Space

Вишуканий дизайн, преміальні матеріали й амбюшури з ефектом пам’яті, - модель навушників Bowers and Wilkins PX5 Headphone Space закохує у себе з першого погляду. Новітня система активного поглинання шуму Adaptive Noise Cancellation має чотири режими роботи (High, Low, Auto й Off), - керуй нею за допомогою кнопки ANC на лівій чаші. Звук потішить вас чистотою і збалансованістю, незалежно від частот: баси тут чіткі й об’ємні, середні частоти згладжені та “живі”, високі - дуже виразі й детальні. Приємний сюрприз - 25-годинна автономність і дуже швидке заряджання.

Sennheiser Epos GSP 500

Любиш не лише вишукану музику, а й динамічні насичені ігри? Тоді зустрічай Sennheiser Epos GSP 500! Стильний геймерський дизайн, неймовірно м’які амбюшури, легкість, краса і комфорт, - це найкраще, що можна придумати для повного занурення у гру. Насичені, об’ємні баси, жваві середні частоти й енергійні високі, - насолодіться ідеальним балансом звуку, разом із Sennheiser Epos GSP 500.

Читайте також: