Пошук

Банки Обухова запрошують на роботу працівників: потрібні контролери-касири

Банки Обухова запрошують на роботу працівників: потрібні контролери-касири

Обухівським банкам на постійну роботу потрібні працівники, зокрема, такі як, касири-контролери.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Обухівську міськрайонну філію Київського обласного центру зайнятості.

- 13 травня 2019 року Обухівською міськрайонною філією КОЦЗ проведено міні-ярмарок вакансій для допомоги укомплектування вакансій банківських працівників: контролер-касира та спеціаліста з обслуговування фізичних осіб, - йдеться у повідомленні.

На заході були присутні заступник керуючого ТВБВ №10026/0538 головного управління по м. Києву та Київській області АТ «Ощадбанк» Ірина Возна та керівник Обухівського відділення «Українка» АТ КБ «Приватбанк» Олена Шкуринська.

Представники ознайомили присутніх із специфікою роботи, розповіли про умови праці, бажані якості та навички, вимоги до претендентів та повідомили про рівень заробітної плати, соціальне забезпечення, можливість кар’єрного зросту.

- Сподіваємось, що сьогоднішній захід не тільки допоможе швидко підібрати кваліфікованих працівників, а і зміцнить подальші партнерські стосунки із службою зайнятості, - додали автори.

Читайте також:
Обухів увійшов до числа найпопулярніших міст Київщини: все завдяки житлу