Пошук

Більшість безробітних Київщини мають вищу освіту

Більшість безробітних Київщини  мають вищу освіту

У травні 2022 року переважна більшість (55%) безробітних Київщини мають вищу освіту, 26% - професійно-технічну.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на відділ інформаційної роботи Київського обласного центру зайнятості.

Серед осіб, які перебувають на обліку в Київському обласному центрі зайнятості більшість жінок. Зокрема, від загальної кількості зареєстрованих осіб їх частка становить 60%, тоді як чоловіків – 40%, йдеться у повідомленні.

Зокрема:

  • Звертаються до служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні клієнти віком до 30 років (35%) та від 35 до 44 років (30%). Трохи менше потребують допомоги особи віком від 45 до 55 років. На сьогодні їх кількість серед зареєстрованих безробітних становить 28%. Найменше серед тих, хто потребує роботу осіб старше 55 років (12%).
  • Щодо професійного розподілу, то наразі найбільше потребують роботу керівники менеджери – 18%, робітники з обслуговування та експлуатації устаткування – 16%, працівники сфери торгівлі та послуг – 14%, професіонали – 13%.

Роботодавці Київщини найбільше потребують водіїв автотранспортних засобів, продавців продовольчих товарів та кухарів. Нестача кадрів також спостерігається серед представників професій лікар загальної практики сімейний лікар, фельдшер, електромонтер з ремонту та обслуговування устаткування, пожежний рятувальник та робітник з комплексного обслуговування та ремонту будинків.

Найбільш затребувані на ринку праці Київщини наразі працівники робітничих професій.

Станом на початок травня послуги Київської обласної служби зайнятості отримували понад 10 000 громадян.

Читайте також: