Пошук

"Бізнесмени з Привозу" посягнули на "бренд Обухова" - підробили його туалетний папір

"Бізнесмени з Привозу" посягнули на "бренд Обухова" - підробили його туалетний папір

Підприємство з Одеси посягнуло на "святе-святих", практично бренд Обухова - туалетний папір виробництва місцевого картонно-паперового комбінату.

Про це йдеться у повідомленні місцевих борців з монополіями, передають Хроніки Обухова.

Одеське обласне територіальне відділення АМКУ, розглянувши заяву ПрАТ “Київський картонно-паперовий комбінат” (м. Обухів, Київська обл.) про порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції з боку ТОВ “Єлизавета-ОД”, встановило наступне:

  • ТОВ “Єлизавета-ОД” під час виробництва та реалізації туалетного паперу “ОПУХОФ 65 ПАПІР ТУАЛЕТНИЙ”, “ОПУХОФ 65М ПАПІР ТУАЛЕТНИЙ” використовує оформлення упаковки (обгортки), що є схожим на оформлення упаковки (обгортки) туалетного паперу “ОБУХОВ 65М БУМАГА ТУАЛЕТНАЯ”, “ОБУХІВ 65М ПАПІР ТУАЛЕТНИЙ” без дозволу (згоди) ПрАТ “Київський картонно-паперовий комбінат”, яке раніше почало використовувати це оформлення упаковки туалетного паперу у господарській діяльності.
  • Слід зазначити, що ПрАТ “Київський картонно-паперовий комбінат” не надавав ТОВ “Єлизавета-ОД” прав на використання об’єктів інтелектуальної власності, що належать виключно ПрАТ “Київський картонно-паперовий комбінат”. Отже, згода на оформлення упаковки туалетного паперу суб’єктом господарювання, який раніше почав використовувати схоже оформлення у господарській діяльності, ТОВ “Єлизавета-ОД” не отримувалась.
  • За результатами проведеного Відділенням опитування (анкетування) громадян у територіальних межах України встановлено, що більше половини респондентів сприймають оформлення упаковок туалетного паперу як такі, що є схожими між собою та які можна сплутати при купівлі.
  • Зазначене суперечить торговим та іншим чесним звичаям у господарській діяльності, порушує права ПрАТ “Київський картонно-паперовий комбінат”, як суб’єкта господарювання, який виробляє та розповсюджує в тому числі на території Одеської області туалетний папір та може завдати йому збитки.
  • Отже, дії ТОВ “Єлизавета-ОД” мають ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого ст. 4 Закону України “Про захист від недобросовісної конкуренції”, у вигляді неправомірного використання позначень без дозволу (згоди) суб'єкта господарювання, який раніше почав використовувати їх або схожі на них позначення у господарській діяльності, що призвело чи може призвести до змішування з діяльністю цього суб'єкта господарювання.
  • Керуючись ст. 46 Закону України «Про захист економічної конкуренції», 05.12.2019 адміністративна колегія Відділення надала ТОВ “Єлизавета-ОД” обов’язкові для розгляду рекомендації припинити дії, які мають ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.
Читайте також: