Пошук

Богуслав: де і як у громаді отримати статус внутрішньо переміщеної особи

Богуслав: де і як у громаді отримати статус внутрішньо переміщеної особи

Київська область, Обухівський район, Богуславська тергромада. Сьогодні для усіх громадян, які виїхали з гарячих точок до нашої громади найважливішим постало питання отримання довідки про реєстрацію внутрішньо переміщеної особи.

Яу і де це зробити розповіли у Богуславській міській раді, передають Хроніки Обухова.

До вчорашнього дня громадян, які оселилися у нашій громаді, реєстрували в Центрі надання адміністративних послуг і сільських радах. Та видавали довідку про реєстрацію тільки МІСЦЯ ПЕРЕБУВАННЯ, йдеться у повідомленні.

Щоб оформити статус внутрішньо переміщеної особи, слід отримати довідку про РЕЄСТРАЦІЮ ВПО. Від учора таку довідку можна отримати: у Богуславі — в управлінні соціального захисту населення

  • за адресою: вул. Франка, 4 (приміщення міської ради)
  • та відділі соціального захисту населення соціально-гуманітарного управління міської ради за адресою: вул. Шевченка, 40.
  • Для жителів сільської місцевості — потрібно звернутися до сільської ради, де нададуть всю вичерпну інформацію.

Нагадуємо, що довідка про реєстрацію ВПО потрібна, насамперед, для внесення даних про таку особу до єдиного реєстру внутрішньо переміщених осіб та для надання допомоги від держави. Порядок надання допомоги та її розмір затверджений Кабінетом Міністрів України. Її можуть отримати громадяни України, які перемістилися з територій активних бойових дій, визначених розпорядженням Кабміну № 204 від 6 березня (Волинська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області та Київ), додали у міськраді.

Читайте також: