Богуславські активісти анонсували воркшоп з місцевою писанкаркою

Богуславські активісти анонсували воркшоп з місцевою писанкаркою
11:15 22.03.2023
Богуславські активісти анонсували воркшоп з місцевою писанкаркою

Писанкарство є однією з найбільш поширених та відомих традицій української культури. Ця традиція виникла ще у давнину, коли українські жінки прикрашали крашанки різними візерунками та символами з нагоди весняного свята Великодня.

Вітаю! Я - Катерина Зубко. Народилася я в с. Біївці, проживаю в Хохітві. За фахом я педагог, тому творчість мене цікавить давно. Я потроху шию, вишиваю. З писанкарством я познайомилася ще в далекі 90-ті, коли працювала в дитсадку. Мені дуже подобається процес писання писанок, під час якого я відпочиваю душею."

А, Вам цікаво було б відвідати майстер-клас з писанкарства, щоб підготуватись традиційно до Великоднього свята? - повідомляє Центр Відродження Традицій, передають Хроніки Обухова.

Довідково:

  • Писанкарство є однією з найбільш поширених та відомих традицій української культури. Ця традиція виникла ще у давнину, коли українські жінки прикрашали крашанки різними візерунками та символами з нагоди весняного свята Великодня.
  • Сьогодні писанкарство є одним з найважливіших елементів української культурної спадщини, адже воно символізує духовність, творчість та єдність українського народу.
Погода