Пошук

Богуславські журналісти звинувачують керівництво місцевої громади у тиску

Богуславські журналісти звинувачують керівництво місцевої громади у тиску

Журналісти радіостанції Богуслав ФМ звинувачують керівництво Богуславської громади Обухівського району у тиску.

Про це йдеться в сюжеті на сторінці Національної спілки журналістів України, передають Хроніки Обухова.

Власне кажучи, журналісти радіостанції Богуслав ФМ звинувачують керівництво Богуславської громади у тому, що воно змусило звільнитися працівника місцевого центру надання соціальних послуг через діяльність його доньки – журналістки радіостанції.

Редакція радіостанції звернулася до Національної спілки журналістів з приводу цієї ситуації, яку вважає «перешкоджанням діяльності нашим журналістам – зокрема кореспондентці Оксані Федусенко з боку представників Богуславської міської ради».

Як ідеться в листі, ці дії мають ознаки ч.3 ст. 171 Кримінального кодексу України. Суть інциденту виклала в зверненні до НСЖУ головна редакторка радіостанції Богуслав ФМ Анастасія Ращенко.

Шостого січня 2021 року заступник Богуславського міського голови Олександр Салата змусив написати заяву на звільнення працівника комунальної установи «Богуславський центр надання соціальних послуг» Ігоря Івановича Федусенка, батька кореспондентки радіостанції Богуслав ФМ Оксани Ігорівни Федусенко, без жодних логічних обґрунтувань. Однак, у розмові підтвердив, що це пов’язано з роботою доньки на радіостанції Богуслав ФМ. Після написання заяви його розрахували протягом декількох годин. Коли журналісти почали з’ясовувати обставини, сама директорка комунальної установи «Богуславський центр надання соціальних послуг», депутатка Богуславської міської ради Наталія Ковальова від коментарів відмовилась. А заступник міського голови Олександр Салата, як і сам міський голова Віталій Хоменко, в офіційних коментарях стверджували, що такої ситуації не було взагалі і заяву на звільнення Ігор Федусенко написав виключно з власної волі.

Просимо вас надати юридичну оцінку Національної спілки журналістів діям представників Богуславської міської ради для подальшого звернення до правоохоронних органів, йдеться у зверненні.

Читайте також:

Вже колишній працівник комунальної установи «Богуславський центр надання соціальних послуг» Ігор Федусенко каже, що звільнення стало для нього прикрою несподіванкою.

Вранці до керівника нашої установи зателефонував заступник міського голови Олександр Петрович Салата і сказав, що хоче відвідати нашу установу близько 10.00. На вказаний час я зайшов до керівника нашої установи. Він запропонував мені присісти за стіл, дав аркуш і ручку, щоб я писав заяву на звільнення, не пояснюючи, що, чому. Я спитав, чи стосується це радіо. Він сказав: «Так, це стосується радіо, – розповідає він у сюжеті на радіо Богуслав ФМ.

Міський голова Віталій Хоменко в коментарі кореспондентці Оксані Федусенко вказав, що не знав про це звільнення.

Це не моя компетенція – приймать на роботу спеціаліста, водія, слюсаря чи двірника. Є керівники структурних підрозділів, які цим займаються. Я говорив із керівником Наталією Василівною, спитав, чи приїжджав Салата. Дійсно, він приїжджав, оскільки він курирує цю службу. Але, зі слів Наталії Василівни, заяву приніс її колишній підлеглий: звільнити його за згодою сторін.