Пошук

Букмекерська контора Fansport: ліцензія, ставки, переваги

Букмекерська контора Fansport: ліцензія, ставки, переваги
PR Публікація розміщена на правах реклами

Віртуальний беттінг вважається досить популярним в Україні. З 2016 року бк fansport працює з ліцензією Кюрасао. На території Україні азартний онлайн гемблінг вважається забороненим, тому ліцензії на рівні країни не оформлюють. Для виходу з ситуації букмекери звертаються до міжнародних компаній, які мають право видавати ліцензії після перевірки відповідності стандартам якості.

Букмекерська контора fansport досить швидко стала популярною серед українських беттерів. Розробники виділили кошти на рекламу, створили зручний сайт, запропонували зрозумілі правила. Для створення ставок необхідно пройти реєстрацію та підтвердили введенні дані. Після цього для гравця відкриваються усі переваги ставок на різні спортивні дисципліни. Окрім класичного спорту бк пропонує ставки на прогноз погоди, телевізійні шоу, вікторини тощо.

Авторизація беттера

Реєстрація в букмекерській конторі доступна декількома способами. Фан спорт пропонує наступні варіанти:

 • через номер телефону. Достатньо вказати актуальний номер мобільного телефону. Для його активація адміністрація відправляє смс-повідомлення. Надалі для реєстрації в особистому кабінеті достатньо вказати номер та вигадати пароль;

 • через електронну пошту. Реєстрація через електронну пошту вважається повноцінною, оскільки на вказану адресу надалі ви зможете отримувати розсилку. Наприклад, повідомлення по бонусам, турнірам, вигідним пропозиціям букмекерської контори. Якщо ви обрали інший способів авторизації, у налаштуваннях можна додати електронну пошту для отримання розсилки;

 • соціальні мережі. Адміністрація бк може зчитувати особисту та контактну інформацію з соціальної мережі. Ви можете прив’язати її для використання інформації. Після автоматичного заповнення перевірте правильність даних та надішліть підтвердження.

Бонуси Fansport

Бонусна політика віртуального клуба представлена у різноманітті пропозицій. Вже після простої реєстрації на сайті бк гравець отримує доступ до усіх переваг букмекерської платформи. Актуальні бонуси постійно оновлюються, тому варто слідкувати за пропозиціями або підписатися на розсилку від адміністрації бк. На сайті доступні наступні види бонусів:

 • на перше поповнення рахунку. Букмекер пропонує поповнити депозит та отримати 100% від суми у вигляді бонусу. Максимальна сума, на яку ви можете розраховувати, - 1000 гривень. Вивести її відразу не можна, тільки після виконання умов вейджеру. Коефіцієнт для відіграшу букмекер встановлює мінімальний – 3. При створенні ставок на суму, яка в 3 рази перевищу бонус, ви зможете його відіграти;

 • бонуси щосереди. При поповненні депозиту від 25 гривень букмекер дарує вам бонус у розмірі 80%. У цьому випадку ви можете отримати до 800 гривень. Термін відіграшу – лише 24 години. Якщо бонус солідний та ви не встигаєте його відіграти, подарунок анулюється;

 • віп-події. На сайті є події, для ставок в яких букмекер дарує додаткові переваги. Слідкуйте за оновленнями та обирайте вигідні формати для парі, якщо бажаєте примножити капітал.

Переваги букмекерської контори Фан спорт

Букмекер охоплює усі топові події та дисципліни. Правила бк досить зрозумілі для укладення парі. Усі інформаційні блоки представлені на офіційному сайті букмекера. Перед створенням ставок необхідно ознайомитися з особливостями беттінгу на сайті.

Гравці виділяють наступні переваги ставок на Фан спорт:

 • щедрі бонусні пропозиції;

 • високі коефіцієнти, які доступні за рахунок мінімальної маржі;

 • якісні ставки у форматі лайв;

 • наявність мобільної версії та додатку;

 • зручний функціонал для швидких ставок.

Ви можете обрати найвигідніші формати для парі. У разі виникнення питань на сайті працює служба підтримки. Адміністрація допоможе розібратися у тонкощах беттінгу та роботі порталу.

Читайте також: