Буріння свердловини у Київській області: Комплексний огляд процесу та вартості на прикладі 30 метрів у 2023 році

Буріння свердловини у Київській області: Комплексний огляд процесу та вартості на прикладі 30 метрів у 2023 році
11:52 10.05.2023
Реклама
Буріння свердловини у Київській області: Комплексний огляд процесу та вартості на прикладі 30 метрів у 2023 році

Пробурити свердловину на глибину 30 метрів на Київщині також може вимагати значних витрат. У цій статті ми розглянемо приклад вартості буріння свердловини на глибину 30 метрів та облаштування буріння у Київській області, з урахуванням зазначених цін етапів буріння та обладнання.

Перед тим, як ми приступимо до розрахунків, хотілося б відзначити, що ціни на буріння свердловин і облаштування свердловини можуть змінюватись в залежності від багатьох факторів, таких як місце розташування, геологічні умови, тип обладнання та інші додаткові послуги. Тому розглянутий у цій статті приклад є орієнтовною вартістю і може відрізнятись від фактичної ціни.
Давайте розглянемо вартість буріння свердловини на глибину 30 метрів у Київській області.
1. Етап буріння:
2. Вартість 1-го етапу буріння складає 22 000–25 000 гривень. При глибині свердловини 30 метрів та з урахуванням зазначеної вартості, загальна вартість буріння складатиме:
22 000-25 000 грн. (вартість буріння на 30 метрів)
2. Етап облаштування свердловини:
3. Вартість 2-го етапу облаштування свердловини, включаючи насос та інше обладнання, становить приблизно 38000-45000 гривень. Додамо цю вартість до загальної вартості: Загальна вартість буріння свердловини на глибину 30 метрів і облаштування свердловини складе:
60 000-70 000 грн (приблизна вартість)
У вартість буріння свердловини та облаштування для будинку на 2-3 м3 на годину входять такі компоненти:
1. Буріння свердловини: Вартість буріння свердловини на задану глибину, у разі, 30 метрів.
2. Встановлення насосної системи: Це включає установку насоса, який буде забезпечувати подачу води зі свердловини в будинок. Вартість насосної системи може змінюватись в залежності від типу насоса та його продуктивності.
3. Трубопровідна система: Необхідно встановити трубопровідну систему для передачі води зі свердловини до будинку. Вартість трубопровідної системи залежить від довжини і типу труб і фітингів, що використовуються.
4. Електричне підключення: Для роботи насосної системи потрібна електрика. У вартість входить електричне підключення, включаючи проведення та встановлення необхідних електроустаткування.
5. Регулювальні та захисні пристрої: У вартість також може входити установка регулювальних та захисних пристроїв, які забезпечують безпеку та оптимальну роботу системи.
Знову ж таки, важливо зазначити, що кінцева вартість може відрізнятися залежно від місця розташування, специфічних вимог клієнта та додаткових послуг, які можуть знадобитися.
Для більш точного розрахунку вартості буріння та облаштування свердловини ви можете скористатися онлайн калькулятором, наданим на веб-сайті компанії Акваторія. Калькулятор враховує різні параметри та дозволяє отримати попередню оцінку вартості робіт. Отриманий результат допоможе вам більш точно оцінити бюджет на буріння та облаштування свердловини на воду.
Таким чином, читачі статті зможуть дізнатися про можливість скористатися калькулятором онлайн на веб-сайті компанії Акваторія для більш точного розрахунку вартості робіт.