Пошук

Чим відрізняється ендоскопічний фейсліфтинг від класичної пластики?

Чим відрізняється ендоскопічний фейсліфтинг від класичної пластики?
PR Публікація розміщена на правах реклами

Страшно довірити хірургу обличчя, за яким доглядаєш з молодості, щодня проводиш б'юті-рутину і регулярно відвідуєш косметолога.

Але час сильніше генетики, чудодійних кремів і апаратних ліфтингів. Як омолодити обличчя без великих розрізів і довгого періоду відновлення?

Ендоскопічна підтяжка обличчя

З ендоскопічною хірургією знайомі багато українців: три проколи, і операційна бригада проводить складні маніпуляції всередині організму без ушкодження шкірних покривів і величезних післяопераційних шрамів. Після ендоскопії пацієнти відновлюються набагато швидше, ризик ускладнень мінімальний.

Медичне обладнання та технології удосконалюються, пластична хірургія застосовує ефективні методики для корекції зовнішності. Клінічно доведено - самим нетравматічність способом омолодити обличчя за допомогою підтяжки є ендоскопічний фейсліфтінг. Такі операції з успіхом поводять в клініці Оксфорд Медікал.

Як проходить операція?

Підготовка. Після попередніх консультацій, розробки плану оперативного втручання, оцінки стану пацієнта і при відсутності протипоказань і запальних процесів лікар призначає день операції.

Хід операції. Лікар робить проколи в волосистої частини голови, за вухами або з внутрішньої частини щоки - в залежності від локації робочої зони. Монітор з високою роздільною здатністю екрану деталізує зображення, маніпуляції проходять точно і максимально делікатно. Лазерні методики забезпечують безкровність операції: лазерний промінь склеює судину в місці розрізу.

Чим відрізняється ендоскопічний фейсліфтинг від класичної пластики?
Чим відрізняється ендоскопічний фейсліфтинг від класичної пластики?

Комплексне омолодження. За необхідності ендоскопічна пластика вирішує декілька проблем зовнішності за одне оперативне втручання:

  • омолодження кругове чи частини обличчя з одночасною підтяжкою шиї;
  • кругова підтяжка з двохвекторною ліпосакцією підборіддя;
  • омолодження середньої зони особи з підтяжкою молярного жиру і нижньою блефаропластикою;
  • ліквідація зморшок на лобі і переніссі з ліпофілінгом скроневої зони.

Оснащення. Клініка Оксфорд Медікал має хірургічний центр з операційними, реанімаційними, маніпуляційними і палатами пацієнтів, що обладнані за стандартами кращих клінік світу: спеціалізовані обладнання та меблі, високотехнологічні агрегати, програмне забезпечення, клімат-контроль, стерильність.

Читайте також: