Пошук

Чому брак батьківської уваги є дуже небезпечним?

Чому брак батьківської уваги є дуже небезпечним?
PR Публікація розміщена на правах реклами

Сучасна жінка настільки демократична та незалежна, що у багатьох країнах жіночі права прирівнюються до чоловічих. Хтось скаже, що в цьому немає нічого поганого, але насправді від тотальної зайнятості батьків дуже страждають їхні діти. Вони позбавлені любові та уваги і ростуть дуже самотніми.

Чому виникає дефіцит любові?

Сучасні сімейні пари вкладають всю свою силу та енергію у роботу та кар'єру, а свою любов намагаються компенсувати матеріальними речами. Вони задаровують дітей дорогими іграшками, одягом, солодощами, не замислюючись, що цим шкодять. Нестача уваги може призвести до того, що малюк почне дружити з поганою компанією, захоплюватися комп'ютерними іграми, грати в українські ігрові автомати або набуде інших шкідливих звичок.

Насправді, любов та турбота не мають нічого спільного до матеріальних благ. Дітям не потрібні дорогі подарунки, адже, вони не розуміють цінність грошей. Їм потрібна любов та увага батьків, якої вони не отримують. Батьки у свою чергу переконані, що дорогими подарунками зможуть компенсувати дитині усе, проте, це не так.

Любов до дитини – це щось глибоке та душевне, нематеріальне, те, що змушує серце битися скоріше. Це:

  • розуміння та увага;

  • підтримка та готовність вислухати;

  • знаходження спільної мови та компромісів у спірних питаннях;

  • вміння пояснити, чому щось потрібно робити так, а не інакше;

  • здатність бачити навіть найменші дитячі перемоги;

  • час, проведений у колі сім’ї.

Щастя дитина полягає в тому, що вона твердо впевнена, що вона не одна в цьому світі і її батьки завжди готові прийти їй на допомогу. А дорогі іграшки чи брендовий одяг – це ніщо.

Як нестача піклування впливає на малюків?

Діти, які недоотримують батьківської любові та уваги мають численні комплекси та проблеми. Вони ростуть замкнутими в собі та агресивними. Крім цього, така “дрібничка” може мати й інші негативні наслідки:

  • малюки, які пізнають світ не вміють йому довіряти, адже, батьки не привили нащадкам впевненість в собі та у своїх силах;

  • через це діти виростають нещасними, вони не можуть реалізувати себе у житті та досягти успіху;

  • вони не можуть зрозуміти не лише навколишній світ, але й самих себе, гармонія з собою виглядає для них чимось незвіданним.

Через це малюк сам намагатиметься отримати цю увагу та любов і будь-які методи тут будуть хороші. Дуже часто діти домагаються уваги за допомогою істерик та поганої поведінки.

Якщо дитина недоотримала потрібної кількості батьківської любові та уваги в дитинстві, їх нестачу неможливо компенсувати згодом. Тож, не слід віддавати всі сили роботі, адже, не матеріальні речі є найціннішими у житті.

Читайте також: