13:29 17.05.2023
Реклама

Здавалося б, що може бути природнішим для жінки, ніж виношування дитини? Природою продумано безліч аспектів, які, за відсутності хронічних захворювань, повинні робити вагітність легшою. Втім, як показує практика, не завжди варто покладатися на природу. І періодичного відвідування державних клінік буває недостатньо.

Для контролю здоров'я майбутньої мами, відстеження розвитку плода та створення комфортних умов для такого трепетного та важливого процесу варто знайти свого гінеколога для ведення вагітності. За посиланням https://cityclinic.com.ua/ua/vedennya-vagitnosti ви можете записатися на консультацію та скласти свою програму (до 30 тижнів, до 40 тижнів і т.д.).

Навіщо потрібна послуга ведення вагітності

Вагітність запускає серйозні зміни у організмі жінки. Вона стає максимально вразливою до зовнішніх подразників. Щоб мінімізувати ризик для себе та майбутньої дитини, вагітним важливо регулярно записуватись на консультації гінеколога та проходити планове обстеження.

У державних клініках з незручним розкладом, чергами та не завжди приємним сервісом важко говорити про комфорт. Адже він особливо важливий для майбутньої мами: необхідно створювати такі умови, щоб жінка почувала себе спокійно, оскільки стрес також впливає на перебіг вагітності.

Ведення вагітності у клініці під контролем кваліфікованих гінекологів дозволяє:

  • Гарантувати гарне самопочуття майбутньої мами на всіх етапах. Кожен триместр має свої особливості, і можна мінімізувати дискомфорт, особливо якщо він викликаний проблемами зі здоров'ям.
  • Розраховувати на індивідуальний підхід. Після консультації лікар складе план, включаючи методи діагностики, необхідні конкретної пацієнтки.
  • Комфорт та якісний сервіс. Доброзичливий медичний персонал дозволяє розслабитися та довіритися фахівцям, виключає незручність та страх перед лікарями.
  • Відстежувати здоров'я майбутнього малюка, своєчасно сповіщати його маму про будь-які зміни.

Що входить до пакета послуг клінік?

Ведення вагітності – це можливість пройти ті самі планові огляди, що й у державній клініці, проте з додатковими обстеженнями, що дозволяють ще більше дізнатися про стан здоров'я жінки та майбутнього малюка. У базовий пакет послуг входить:

  • консультація гінеколога;
  • всі необхідні обстеження, що їх призначає лікар під час консультації: УЗД, лабораторна діагностика;
  • консультація вузьких спеціалістів за потреби.

Ведення вагітності – це оптимальне рішення будь-якої жінки. У СітіКлінік працюють кваліфіковані гінекологи, які займаються веденням вагітності на кожному її етапі, індивідуально підходять до пацієнток та допомагають пройти такий важливий період комфортніше та легше.