Чорнява пухнаста красуня в активному пошуку
10:18 24.12.2020

Маленька лагідна брюнетка з білою грудкою чекає люблячих батьків. А поки - мешкає у волонтерів.

Собаченя віком 4,5 місяців сподівається перед Новим Роком знайти сім'ю, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку зооволонтера Вікторії Нижник.

Здатна до навчання, чудовий компаньйон, в пошуку господаря, який здатний з мудрістю, знанням і від усього серця забезпечити собачці щасливе життя, - йдеться в повідомленні.

Контакти: (063) 687-18-00.

Крім того, відзначимо, що новий власник Песика може розраховувати на будь-яку консультивну допомогу як від самої Вікторії так і від уповноважених волонтерів притулку.

До неї входять, зокрема, інформація що стосується наявних/відсутніх/потрібних щеплень, стерилізації, харчування, умов утримання тощо.

З іншими тваринками Ви можете ознайомитися у спеціальному розділі нашого сайту ("Візьми тваринку") або на сторінці БФ "Возрождение", Восстановительный центр для животных в Деремезне.

В цьому відношенні варто відзначити, що притулок завжди потребує допомоги, як фізичної (догляд за вольєрами, вигул тварин тощо), так і фінансової.

  • Першу можна здійснити безпосередньо під час поїздки до притулку (Обухівський район, село Деремезна, вул. Гагаріна 14);
  • Другу - перерахувавши кошти на картку 5168 7422 3976 9783.

Пишіть на info@love-animals.org.ua, а ще краще телефонуйте за номером 063 687 1800.

І головне - не можете, не хочете, не виходить самому взяти тваринку - розкажіть знайомим.

Зробимо Україну гуманнішою разом!