Пошук

Covid-амністія: як вона буде працювати

Коли карантинні обмеження почали посилювати, люди, які не вірять у серйозність коронавірусу та не бажають вакцинуватись, почали купувати ковід-документи. І якщо навіть такий пацієнт вирішив вакцинуватись пізніше, то виникає питання, що робити, адже в системі він значиться як вже вакцинований.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на РБК-Україна.

Міністерство охорони здоров'я наразі працює над механізмом так званої "ковідної амністії" для тих, хто купив підроблений сертифікат про вакцинацію. МОЗ направило свої пропозиції до Міністерства внутрішніх справ та Міністерства юстиції.

За словами міністра, щоб отримати щеплення від коронавірусу, власнику підробленого COVID-сертифікату доведеться розповісти своєму сімейному лікарю, де він його придбав.

Ми ведемо мову саме про тих, хто купив і використовує підробний сертифікат. Щоб вони прийшли до свого сімейного лікаря, повідомили про підробний сертифікат, повідомили, де його взяли. Їм зроблять щеплення, а сімейний лікар повідомить в Нацполіцію про контакти того, хто виписав підробний документ, щоб далі справа розглядалася в суді, - пояснив процедуру Ляшко.

Читайте також: