Пошук

Covishield ще не затвердили в ЄС

Covishield ще не затвердили в ЄС

Європейське агентство з лікарських засобів (ЕМА) ще не отримало запит для затвердження вакцини проти коронавірусу Covishield.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на The Village.

Для оцінки препарату і отримання дозволу на його продаж компанія-виробник (Індійський інститут сироватки) повинна подати офіційну заявку.

ЕМА пояснило, що повідомить про отримання запиту на своєму вебсайті одразу після його надходження, пише видання The Print.

Довідково:

  • 29 червня стало відомо, що Європейське агентство з лікарських засобів не визнало вакцину Covishield виробництва Індійського інституту сироватки, тому що розробники препарату не подали заявку на отримання дозволу на продаж.
  • Одразу після цього генеральний директор Індійського інституту сироватки Адар Поонавалла заявив, що вже почав працювати над цим питанням і сподівається врегулювати його найближчим часом.
  • Проте країни-члени ЄС можуть самостійно вирішувати, які вакцини підпадають під дію COVID-сертифіката. Вони повинні обов’язково прийняти вакцини, схвалені ЕМА (AstraZeneca/Vaxzevria, Moderna, Pfizer і Johnson & Johnson), але водночас можуть поширювати дію сертифіката на вакцини, дозволені ВООЗ для екстреного використання.
  • Сім країн ЄС вже схвалили для в’їзду вакцину Covishield. Туристи, які отримали дози Covishield, матимуть право на поїздку в Австрію, Німеччину, Словенію, Грецію, Ірландію, Іспанію й Естонію. Також Ісландія та Швейцарія, які не входять до ЄС, зробили вакцину прийнятною для поїздок.
Читайте також:

Коментарі