Пошук

Cтало відомо, скільки буде коштувати вакцина від COVID-19

Cтало відомо, скільки буде коштувати вакцина від COVID-19

Ціна на вакцину проти COVID-19 може складати $50-60 (1 300-1 690₴) — тобто $25-30 (694-833₴) за ін’єкцію. Таку ціну можуть мати ліки фармацевтичної компанії Moderna.

Про це повідомляє Financial Times, передають Хроніки Обухова з посиланням на На часі.

Однак, очікується, що така ціна буде для США, а скільки саме буде коштувати ліки в інших країнах — наразі точно не відомо.

Наразі Moderna розпочала фінальну стадію клінічних випробовувань вакцини, в ній візьмуть участь 30 тисяч осіб. Компанія вже повідомила що вона готова поставляти від 500 мільйонів до 1 мільярда доз вакцини на рік.

Компанія AstraZeneca домовилась про постачання ліків до Нідерландів, Німеччини, Франції та Італії за ціною $3-4 за дозу.

Як припустив американський мільярдер та засновник компанії Microsoft Білл Гейтс, вже до кінця 2020 року людство зможе винайти ліки, що дозволять зменшити смертність від COVID-19.

«Терапевтичні ліки»

  • Відповідно до заяви Білла Гейтса в інтерв’ю CNBC, наприкінці цього року можуть з’явитись «терапевтичні ліки» проти коронавірусу.
  • Такі ліки зможуть пом’якшити симптоми хвороби.
  • Розробка ліків проти певних ознак COVID-19 ж швидшим, аніж вакцини.
  • Однак, Білл Гейтс зазначив, що терапевтичні засоби не зможуть остаточно подолати хворобу. Аби повернутись до нормальних часів необхідні захисні ліки — вакцина.