Пошук

Cтало відомо, скільки коштуватиме одна доза вакцини від коронавіруса

Cтало відомо, скільки коштуватиме одна доза вакцини від коронавіруса

У Міністерстві охорони здоров'я заявили, що вартість однієї дози вакцини від коронавірусу для України становитиме $7.

Про це в ефірі Україна 24 розповів головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко, передають Хроніки Обухова з посиланням на Рубрику.

Одна доза вакцини через систему COVAX може коштувати для України $7. Повноцінне щеплення, дві дози — $14, — заявив він.

Раніше Ляшко сказав, що вакцину від Covid-19 на безкоштовній основі можуть отримати 20% населення України.

Сьогодні стало відомо, що Україна як одна з країн, яка включена в роботу глобального механізму COVAX, має змогу отримати вакцини від коронавірусної хвороби у кількості доз, яка дорівнює 20% населення, безкоштовно. Це означає, що близько 4 млн громадян України зможуть вакцинуватись у першій половині 2021 року за рахунок фінансової підтримки з боку міжнародних партнерів та урядів інших країн, – зазначив Ляшко.

Він також зауважив, що до глобального механізму COVAX включено і потенційну вакцину від виробника Moderna (США), попередні результати дослідження якої вказали на 95% ефективності запобігання розвитку коронавірусної хвороби COVID-19.

Ставимо пред собою завдання забезпечити імунізацію якомога більшої кількості населення перевіреними, якісними та безпечними вакцинами у 2021 році, як за рахунок глобальних ініціатив, так і за рахунок державного бюджету України, – підкреслив Ляшко.

Читайте також:

Ми в соціальних мережах: