Cуд наклав арешт на майно відомого колаборанта біля Обухова

Cуд наклав арешт на майно відомого колаборанта біля Обухова
15:25 11.01.2023

Київська область, Обухівський район, Козинська тергромада. За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури повідомлено про підозру у державній зраді віцепрем’єр-міністру України 2002-2003, 2006-2007 років, міністру освіти та науки 2010-2014 років, громадянину України.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на news.vn.ua.

Хоча, у повідомленні пресслужби Вінницької обласної прокуратури прямо не вказують особу посадовця, але з відкритих джерел відомо, що ці посади у зазначених роках займав Дмитро Табачник, вказали у виданні.

За даними слідства, колишній державний діяч України відкрито поділяє погляди політичного та військового керівництва російської федерації про необхідність проведення т. зв. «спеціальної військової операції на території України» з метою «демілітаризації та денацифікації України, захисту українського населення від геноциду київського режиму».

Діючи від імені представників вищих органів влади рф, в тому числі федеральної служби безпеки рф, він організовував та координував діяльність керівників російських окупаційних адміністрацій Херсонської та Запорізької областей у сфері охорони здоров’я, освіти, підготовки до проведення референдумів.

За такий злочин передбачене покарання у виді 15 років або довічного позбавлення волі з конфіскацією майна. В ході досудового розслідування у кримінальному провадженні, яке здійснюється слідчим відділом УСБУ у Вінницькій області, слідчим суддею Вінницького міського суду Вінницької області задоволено клопотання слідчого, погодженого з прокурором, про накладення арешту на майно матері підозрюваного, а саме семи земельних ділянок, розташованих в смт Козин Київської області, а також накладено арешт на грошові кошти підозрюваного, які розміщені на рахунку в ПАТ КБ ПриватБанк, в сумі 144 тис. доларів США», – йдеться у повідомленні.