Пошук

Де і чому біля Обухова знімали серіал "Спіймати Кайдаша"

Де і чому біля Обухова знімали серіал "Спіймати Кайдаша"

Більшість зйомок серіалу «Спіймати Кайдаша» відбулася біля Обухова, а якщо взяти до уваги кордони майбутньої Обухівської ОТГ - то в Обухові. Крім того, роль Мотрі зіграла актриса з Українки Обухівського району. Причини - місцеві ландшафти.

Про це та інше розповідає СТБ, передають Хроніки Обухова.

По суті, йдеться про два села:

Село Дерев’яна

  • Відомо, що саме в цьому селі знімали основні сцени серіалу. Село Дерев’яна розташувалося неподалік Обухова, приблизно за 35 км від Києва. Місцеві розповідають, що окрім «Кайдашів» тут постійно щось знімають для фільмів та серіалів, тож вони вже звикли до камер і знімальних груп. Село зустрічає туристів неймовірною красою: зелені пагорби навколо, затишні подвір’я та біленькі хатинки з льохами, схожими на будиночки гобітів.
  • Перші кадри серіалу починаються саме з цього місця, де Лаврін із батьком їдуть ґрунтовою дорогою повз залізничну колію. Ви точно маєте пам’ятати ту сцену, де Лаврін, повертаючись з армії, занурюється у неймовірної краси озеро! Локація зйомок – околиця села Дерев’яна. Тут, просто біля дороги, проходить залізнична лінія до Трипілля. Знайти конкретне місце зйомок можна, зорієнтувавшись по дерев’яному журавлю по інший бік колії.
  • А от основні зйомки будинку Кайдашів відбувалися в глибині села з іншого боку, на вулиці Глинищанській. Знайти її можна, повернувши на вулиці Шкільній перед магазином, за яким стоїть церква, та проїхавши трохи далі вздовж ставка. Після невеличкої розвилки потрібно шукати галявину з лівого боку та білу хату.
  • Якщо ви шукатимете будинок сім’ї Кайдашів, то краще не марнуйте часу. Адже подвір’я, сарай та гараж-майстерня – це декорації, які побудували спеціально для зйомок серіалу. Після завершення їх повністю розібрали. А от біла хата сусідки Тані справжня. Саме навпроти неї, на пустці, і був будинок Кайдашів.
  • Не менш красиві епізоди знімали в різних куточках села, наприклад, недобудовану хату головихи. Багато місцевих жителів з радістю допомагали знімальній групі та слідкували за процесом. Тож якщо заблукаєте – питайте дорогу в людей.

село Халеп’я

  • Халеп’я – ще одне неймовірне місце зйомок. Тут ми бачили той самий сільський клуб, що з’являється в першій та дев’ятій серіях. Дискотеки, пиво та скутери мають змусити вас згадати ці кадри! Також у третій серії Лаврін приходить сюди здати книги в бібліотеку. Щоб зробити фото біля клубу в стилі Карпа Кайдаша, візьміть із собою спортивки і старі шкіряні туфлі.
Читайте також: