Пошук

Де та як отримати затребувану спеціальність у сфері IT

Де та як отримати затребувану спеціальність у сфері IT
PR Публікація розміщена на правах реклами

Під час війни та переїзду великої кількості українців за кордон можливість працювати віддалено - один з ключових факторів для виживання. Адже ви маєте за що жити, поки влаштуєтесь в іншій країні, вивчите мову та підтвердите диплом.

Сфера IT - одна з найбільш затребуваних та оплачуваних. Як показують різні дослідження, саме фахівці цієї сфери найвигідніше працевлаштовуються за кордоном.

Тут декілька причин:

  • можливість працювати з будь-якого куточка світу

  • висока заробітна плата

  • затребуваність

Уявіть, ви маєте роботодавця у США або Канаді й при цьому можете обрати для постійного місця проживання хоч екзотичний острів з пальмами посеред океану.

Курси з працевлаштування підходять тим, хто лише мріє отримати престижну роботу та навчитись продавати себе дорого. І неважливо, ви вчорашній студент, який шукає свою першу роботу, або бажаєте змінити сферу діяльності. Кваліфіковані викладачі навчать вас складати такі резюме та CV, перед якими не встоїть жоден рекрутер; вмінню самопрезентації та розкриття своїх найсильніших сторін; розкажуть про секретні місця перебування рекрутерів найзаможніших фірм та специфіку роботи за кордоном.

Курси айті дозволяють обрати одну з найпрестижніших спеціальностей: програмування, дизайн, маркетинг, бізнес, кібербезпека.

Є міф, що кар'єра в IT по зубах лише технарям, які дружать з математикою. Проте крім розробників там працюють проектні менеджери, творчі спеціалісти на кшталт дизайнерів, а також рекрутери. Про останніх і поговоримо. Курс it-рекрутер доступний зараз у IT STEP Academy. Якщо ви вже працюючий хантер і бажаєте перейти в IT, зможете дізнатися специфіку цієї сфери та отримати необхідні для роботи знання. Якими компетенціями має володіти такий фахівець? Знанням психології, адже йому доведеться спілкуватися з людьми та бачити їх наскрізь; вмінням ділового листування та написання резюме; секретами автоматизації рекрутингу та знанням сервісів з пошуку персоналу; знанням нюансів співбесіди з кандидатами для IT-сфери; вмінням оцінити hard skills та soft skills кандидата, отже добре розбиратись у всіх професіях сфери.

Чому IT STEP Academy

Декілька переваг IT STEP Academy:

  • досвід практичної діяльності понад 20 років

  • лише корисні знання для студентів

  • великий вибір навчальних програм

  • випускники працюють у найуспішніших компаніях по всьому світу

  • домашні завдання

  • особистий куратор

Зареєструйтесь на курси і станьте на крок ближче до своєї омріяної роботи!

Читайте також: