Пошук

Дельта прийде - порядок наведе?

Чергова хвиля Covid-19 можлива упродовж наступних двох тижнів. І це вже буде штам "Дельта", який є більш небезпечним. МОЗ готується до нової хвилі та наводить порядок у медичних закладах.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Українську Правду.

У Міністерстві охорони здоров’я пропрацьовують три плани перебігу чергової хвилі коронавірусу – помірний, оптимальний та песимістичний.

У Міністерства охорони здоров’я є ряд прогнозів щодо зростання кількості випадків і щодо потенційного перебігу нової хвилі. У нас є оптимальний, песимістичний і помірний сценарії перебігу цієї хвилі і розрахована кількість ліжок, яка повинна бути відведена в подальшому для госпіталізації хворих на COVID. Також скільки ліжок повинно бути "з киснем" і скільки повинно бути реанімаційних ліжок, якщо буде тяжкий перебіг захворюваності. Тому Міністерство до цього готується і ми додатково зараз пропрацьовуємо, щоб був кисень, - зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Ляшко розповів, що якщо раніше у рамках підготовки ліжок для хворих оцінювався лише факт підведення кисню, то наразі оцінюють те, чи може подаватись до хворого кисень у розмірі 6 літрів на хвилину.

Читайте також: