Пошук

Депутат Обухівської міськради організовує майстер-клас з боксу

Депутат Обухівської міськради організовує майстер-клас з боксу

Перша українська Ліга кулачних боїв Lucky Punch проводить запрошує всіх охочих на свій II відкритий майстер-клас.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на 5 канал.

На ці майстер-класи запрошуються лідери думок та професіонали своєї справи, чемпіони світу, лектори, які діляться з учасниками своїми навичками, професійними та ідеологічними, моральними та духовними. Адже як відомо, спорт виховує сильну особистість, йдеться у повідомленні.

Так, у цьому майстер-класі прийматимуть участь десять юних спортсменів з Кагарлика.

На заході ви зможете взяти участь або спостерігати за такими дисциплінами як бокс, тайський бокс, загальна фізична підготовка. Крім того, у програмі – бійцівські лайфхаки, кросфіт, спортивна психологія. Також ви дізнаєтеся про історію становлення чемпіона та отримаєте можливість розширити свої знання у техніці відновлення організму, обіцяють організатори.

Захід відбудеться 30 жовтня 2021 року на Олімпійській базі у навчально-тренувальному центрі "Конча Заспа". Участь – безкоштовна.

Довідково:

Засновником Ліги є Андрій Яковина – депутат Обухівської міської ради, підприємець, громадський діяч та волонтер, який регулярно організовує за кошти Lucky Punch заходи, спрямовані на популяризацію спорту та здорового способу життя серед дітей та молоді.

Читайте також: